Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vörös ruhás nő álmomban?

Vörös ruhás nő álmomban?

Figyelt kérdés

(suha nem olvastam ebben a topicban és nem is néztem utána a témának ezelőtt de már tényleg érdekel mi ez)

Hetek óta van egy visszatérő álmom. Egy héten min. egyszer de van hogy többször, szinte minden nap vele álmodom.Megpróbálom leírni. Egy sima vörös ruhás nő, kicsivel térd felettig érő ruhával, piros vagy fekete (változó) peremes kalapban (mindig változik a kalap, a színe, a díszítés). az arcát soha nem látom (rémlik valami de nem emlékszem rá), haja is változó de minden esetben valamilyen barna és kb lapockáig érő.

Van hogy csak egy szürkés térben vagyunk ketten és pár méterről látom (oldalt áll, vagy még nagyon gyakori egy orvosi rendelős kép (legalábbis valami ilyesmi) és akkor ott ül a másik oldalon velem szemben és általában valami női magazint olvasgat. Nem mutat nagyon aktivitást nyílván mozog, néha odaszól a mellette lévönek (nem értem/hallom, zavaros) néha rámmosolygott (van amikor ki van rúzsozva a szája vörössel) de kb ennyi. Egyszer mellém ült de akkor nem néztem rá és ő se csinált semmit, viszont elkapott egy ilyen hideg, szorongató érzés.


Nagyon nem is akarom tovább szaporítani a szót, azt hiszem a lényeget leírtam. Nagyon hálás leszek minden normális válaszolónak :) l/~


2019. ápr. 1. 18:26
 1/1 Niel89 válasza:

Szia.


Érdekes első olvasatra,de ettől még nem feltétlen jelentőséggel bíró.

Nyilván,onnan közelíteném meg elsőizben a témát,(jelenséget)hogy valamikor volt-e hasonló tapasztalásom a hétköznapjaim során,ami miatt megragadhatott bennem ilyes kép/képek.

(Film,gyerekkori emlék,zene,mesetörténet,egy rokon..egy belső vágy.)

Amennyiben ezeken túljutva nem jutnék számomra érthető és kielégítő válaszokhoz,de még gyakorta foglalkoztat az eset,úgy böngésznék egy álomfejtéssel és szimbolonokkal foglalkozó e-könyvet.


Persze,még ez sem garancia semmifajta idevágóra,de ha bele szeretnél merülni,és alapján fejtegetnj,közelebb visz.


Pár kérdést esetleg tegyél fel magadnak,és te is próbálj adni rá választ.Mint hogy:

- történt-e velem,vagy a körülményeimben az utóbbi pár hétben jelentős változás?

- egy családtaggal,rokonnal,baráttal?


Ha ezek alapján is zsákutcákba érkezel,próbáld felvenni a kapcsolatot az ismeretlen hölgyel.

Mondjuk meditációban,relax állapotban.


Hogyha az előbbi nem megy,elalvás előtt kérj isteni/angyali útmutatást a témában.

Annyiszor,ahányszor előjön az ismételt kép.

Különösen hogyha zavar is,meséld el az őrzőangyalodnak.És bizz benne,hogy megkapod a választ,amit keresel.

2019. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!