Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van ez? Tudatos álmodást...

Miért van ez? Tudatos álmodást tanulom, de ezek miatt nem merem kivárni a paralízist itt egy friss élményem a mairól. (Bőv lent)

Figyelt kérdés

Mai nap többször volt paralízisem az első pár szédüléssel kezdődött ,így a szokásos rázogatós technikával kijöttem belőle,de visszazuhantam bele.

Tudatos álmodást tanulom,de mivel szédülök,így nem merek belemerülni.

A másik problémám az,hogy "fulladok" közben.

A többi paralízisnél olyan volt,hogy hallottam ,hogy az anyukám ébreszt és mond valamit és nem tudtam reagálni és közben nem kaptam rendesen levegőt,ezután kijöttem belőle,de visszajött még egy párszor akkor is ugyanez csak már a nővérem hangját hallottam,hogy szól jön be elköszön és alig kapok közben levegőt.

Az utolsó volt a legfurcsább.

Valami szörny féle hang szorított le a kezeimet közbe mondta "Ábel" és hallottam a telefonom rezeg ,de közbe tudtam nincs ébresztő beállítva.

Mondani akartam a p***ba ,de nem tudtam kimondani.



2019. ápr. 4. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Többször? És mit mondott az orvos? Mintha az a tudatos izé velejárója lenne... XP
2019. ápr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Orvosnak még nem említettem.
2019. ápr. 4. 09:57
 3/7 A kérdező kommentje:
A mai nap volt egymás után több paralízisem ,alapjáraton csak néha van.
2019. ápr. 4. 09:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Aháááh'... Tudtommal ezt a súlyos alváshiány, álmatlanság okozza nem a tudatos álom, és gyakori a narkolepsziásoknál vagy

a katalepsziáoknál... Nagyon ritkán előfordulhat egyeseknél, de aligha találsz olyat, akinél többször is előfordul egy hét alatt mondjuk 3-4-szer, akinél mégis, az bizony nagyon súlyos alváshiányban szenved! Szerintem még köze sincs az ezóhoz, egészségügyi probléma, akinél sokszor fordul elő, az már valamilyen betegség elöljárója. Olvasod a sok hülyeséget, hogy "jaj, nekem is alvásparalízisem volt a múlt éjjel" mondjuk sok idióta jár ide is, és eddig fel sem tűnt nekik, hogy sok akarásnak nyögés a vége, azaz: Nem alszanak valami jól. Pár éjszaka kimarad, még, ha te nem is tudsz róla van az a mikro alvás dolog, részletesen itt: [link] Hogy mást is mondjak nagyon gyakori a tudatos álomnál, hogy nagyon sokszor nincs is tudatos álomod, csak normál álomban a tudatosságod álmodot, de ugyebár ennyi szenvedés után nem meglépő, mert ugye van az a álomnapló, meg hogy mondogatnod kell magadban, mint valami idióta, hogy rögzüljöl.

2019. ápr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolj kozbe valami szep helyre

Ja es ne haton fekudj hanem oldalon

2019. ápr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A "fulladás' egy nagyon gyakori dolog a paralízis alatt és a szédülés is, mikor az alomhoz közel vagyunk, bár engem a "szedules" ami egyébként nem is teljesen ilyan mint a szédülés, inkább olyan mintha egy örvény vinne le és valmi mélyebb dologba helyezné. Ezeket a paraliziseket ki kell várni és ha sikerül elég nyűgös és higgadt maradni, akkor utána már egy alomba csöppensz, amiben tudatodnál vagy
2019. ápr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a tudatos álomban nem tudok segíteni nem próbáltam. Vagyis direktben nem. De azt hiszem tudom mi ez a paralizis amikről írsz.

Nekem kb 20 éve van ilyen. Régebben nagyon szoktam félni tőle, szörnyű dolgokat álmodtam ilyenkor ami inkább halucinációnak tűnt. Nagyon sokszor van olyan, hogy folyamatossan rám jön, egymás után, akár egész éjjel. És olyankor mindíg annyira nem akarok vissza aludni, viszont nagyon álmos vagyok kb 10 másodperc alatt leragad a szemem miután felriadok.

Na de a lényeg hogy már nem félek tőle. Amikor ez van, tudatosítom magamban hogy ez csak vmi biológia zavar a testemben és az agyamban. Egyszerűen hagyom magam, nem küzdök ellene, nem akarok felébredni. Ha beparázól, akkor fel akarsz majd ébredni. De ha megnyugtatod magad és azt mondod, leszarom, máris eltűnnek a rossz dolgok és csak egy sima alvásba mész át, egy semleges álommal. Jó éjt! ☺️

2019. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!