Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az egész...

Isabell10303 kérdése:

Mit jelenthet ez az egész (elég bonyolult)?

Figyelt kérdés

Anyámmal szörnyű a kapcsolatom.

Álmomban :Bementünk egy teljesen újszerű házba, majd bent ragadtunk,eltűntek az ajtók, (kivéve az ablakok) és hirtelen az egész újszerűség oda lett. Egy kishíján omladozó, elhagyatott házban találtuk magunkat. Ott volt egy gorilla és egy majom is az álmomban ekkor már . Nem féltünk tőlük, nem támadtak.

Én fogtam magamat és menekülésképpen kiugrottam az ablakból, a második emeletről.

Mit jelenthet ez álmomban?



2019. ápr. 8. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:

ebbe nem nagyon van olyan motívum amit úgy általánosságban lehetne megítélni. Itt gondolok arra hogy milyen érzelmek fűződnek neked pl a két állathoz amit láttál, az anyádhoz, az új lakáshoz, az abba való bezártsághoz, és az állapot romlásához.

Első ránézésre olyannak tűnik mintha egy szépnek tűnő helyzetbe ragadnál ami aztán úgymond "rádromlik" és nem találod a kiutat belőle. Az állatoknak lehet semmi köze hozzá. Attól függ melyik része volt a leg inger dúsabb számodra.

2019. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!