Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés
Csillogóseggüpuputev nevű felhasználó kérdése:

Szerintetek ez az álom mit jelenthet? :

Épp a töri teremben várjuk, hogy a tanár jöjjön. Amikor kinyílt az ajtó mindenki felpattant a helyéről és köszöntek, kivéve engem. Én továbbra is ott ültem a helyemen és hallgattam. Mivel ez nem tetszett a tanárnak lecseszett és hirtelen átváltozott hitlerré a többiek pedig eltűntek a teremből. Majd azon kapom magam, hogy Hitler leültet a tanári asztalra mondván, hogy ezért büntetés jár és meg dugott.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Hitler, álom, történelem, osztály töriterem, tanári asztal

ápr. 13. 14:49  Privát üzenet  

A válaszok
Azt, hogy egy látens idióta vagy :D

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 13. 14:52 Privát üzenet

Hitlerrel dugni,Krúdy álmoskönyve szerint borús időt jelez.

És tényleg borús!

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 13. 15:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet egy embernek akkora öntudata, hogy kontrollálja az álmait?
Hová kerül a tudat (megfigyelő), amikor alszunk?
Ez igaz? Hogy ha sokat gondolunk valakire vagy álmodunk valakivel, akkor az a másik ember megérzi?
Miért álmodunk rosszat, ha lefekvés előtt nehezet ettünk?
Ismer valaki olyan könyveket (regényeket, drámákat, stb. ) amelyek az Amerikai Álom témájával foglalkoznak?
Ez miért volt? ..

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!