Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a bizarr álom?

Mit jelenthet ez a bizarr álom?

Figyelt kérdés

Tegnap este egy fordított rémálmom volt. Nem engem üldözött egy lény vagy alak, hanem én voltam a szörny (vagy valami ilyesmi), és egy hang folyamatosan azt mondta hogy még kell támadnom az embereket (ha jól emlékszem egy téren lehettem) először mondtam hogy nem akarom, de a következő pillanatban már egy gyereket marcangoltam szét.

Egyébként teljesen kiegyensúlyozott az életem, nincs semmilyen mentális problémám mielőtt kérdeznétek. :D

Emellett pedig nem igazán szoktam nagyobb jelentősséget fordítani az álmoknak, de ez most eléggé érdekel hogy mitől lehetett.

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2019. ápr. 16. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyerekmarcangoló állat vagy :D
2019. ápr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos a tudatalattid rakoncátlankodott: ahová elrejted a sérelmeidet, kellemetlenségeidet. Lehet, hogy a való életben úgy viselkedsz, hogy bárki, aki bánt vagy megbánt téged, egyszerűen lepereg rólad, a másik éned viszont bosszút akar, le akarja vezetni a dühét azokon, akik bántottak.
2022. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!