Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Milyen gyakran vannak olyan álmaitok, amelyek hosszú ideig (akár napokig, hetekig) hatással vannak a gondolataitokra?

Én emlékszem, hogy 2017 májusában álmodtam egy nagyon szépet, és utána kb. 3 hétig csak ez az álom járt az eszemben.

Tavaly április végén álmodtam egy amolyan "párhuzamos- univerzum"- félét, amely olyan klassz álom volt, hogy hatására írtam egy kb. 80 oldalas kisregényt.

Aztán most kb. egy hete ismét álmodtam egy "emlékezetest", s azóta is gyakran gondolok arra az álomra.

Sajnos én ritkán álmodok gyönyörűt, élethűt és emlékezeteset, évente kb. 3-4 ilyen álmom van csak. A legtöbb álmom zavaros, kusza és gyakran semmire sem emlékszem velük kapcsolatban.

Keress kérdéseket hasonló témákban: álom, gondolat, alvás, éjszaka, különös, gyönyörű, képzelet, elalvás, emlék, emlékezés

ápr. 18. 19:40  Privát üzenet  

A válaszok
Régebben, huszonéves koromban gyakran voltak ilyenek.írtam is őket és volt 5-6 oldalas álmom is, máig is élénken emlékszem rájuk.Mióta viszont nagyon sok gondom van, sok stressz a munka, vagy annak hiánya miatt és hogy sok időmet lekötik sajnos a gyakorlatias dolgok, azóta ezek a különös álmok megritkultak, sőt, gyakorlatilag megszűntek.Vannak érdekes álmaim néha, de rövidebbek sokkal.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 18. 20:18 Privát üzenet
Ritkán, évente egy-két alkalommal, de azok gyönyörűek annyira, hogy fel sem akartam ébredni. Néhány hétig szinte minden részletét fel tudom idézni, ha eszembe jut, de ahogy telik az idő, a legtöbből sajnos csak villanásokra emlékszem.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 18. 20:30 Privát üzenet

Nekem nem csak gyönyörű álmaim vannak, hanem elgondolkodtatóak is. Vannak olyanok, amelyek egy teljesen megírt történelmi (vagy éppen sci-fi) regényre hasonlítanak.

Némelyik neutrális, némelyik izgalmas, némelyik szörnyű.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 18. 22:05 Privát üzenet
Én ritkán álmodom, de akkor tudom, hogy pár nap-hét múlva történni fog valami velem, de nem tudom mihez kötni a dolgot.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 18. 22:11 Privát üzenet
Az álmaim mindig figyelmeztetnek fel készítenek a dolgokra amik történni fognak csak még tudatosan nem jöttem rá! Általában próbálok nem egész nap azon gondolkodni mert sok a dolgom + csak az idegrendszeremet karositom vele...

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 18. 22:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Cseresznyés fákat láttam, melyeket emberek tömkelege szedett meg és evett. Én közben biciklivel mentem végig, egy hosszú úton. Mit jelent?
Szép napot. Mit jelent az álmom? Egy fekete hosszu madár bujt ki a kerítésbõl majd fel szállt az ég felé nem reoült hanem suhant.
Lehet, hogy hosszú lessz, de szerném, hogy többet tudjatok az előzményekről. Mit jelenthet ez az álom?
NagOn hosszú álom, mindent leírtam a füzetembe. Mit jelenthet?
Nagyon sokszor álmodom már hosszú évek óta azt, hogy elindulok egy bizonyos helyről, és sehogy nem találok oda vissza. Mi lehet ennek a visszatérő motívumnak az oka az álmaimban?
Mit jelent ha azt almodom hogy ossze baratkozok egy idegen lannyal es befesti szokere a hajat alul barnara sejmes fenyes hosszu volt?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!