Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen gyakran vannak olyan...

Milyen gyakran vannak olyan álmaitok, amelyek hosszú ideig (akár napokig, hetekig) hatással vannak a gondolataitokra?

Figyelt kérdés

Én emlékszem, hogy 2017 májusában álmodtam egy nagyon szépet, és utána kb. 3 hétig csak ez az álom járt az eszemben.

Tavaly április végén álmodtam egy amolyan "párhuzamos- univerzum"- félét, amely olyan klassz álom volt, hogy hatására írtam egy kb. 80 oldalas kisregényt.

Aztán most kb. egy hete ismét álmodtam egy "emlékezetest", s azóta is gyakran gondolok arra az álomra.


Sajnos én ritkán álmodok gyönyörűt, élethűt és emlékezeteset, évente kb. 3-4 ilyen álmom van csak. A legtöbb álmom zavaros, kusza és gyakran semmire sem emlékszem velük kapcsolatban.



2019. ápr. 18. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Régebben, huszonéves koromban gyakran voltak ilyenek.írtam is őket és volt 5-6 oldalas álmom is, máig is élénken emlékszem rájuk.Mióta viszont nagyon sok gondom van, sok stressz a munka, vagy annak hiánya miatt és hogy sok időmet lekötik sajnos a gyakorlatias dolgok, azóta ezek a különös álmok megritkultak, sőt, gyakorlatilag megszűntek.Vannak érdekes álmaim néha, de rövidebbek sokkal.
2019. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ritkán, évente egy-két alkalommal, de azok gyönyörűek annyira, hogy fel sem akartam ébredni. Néhány hétig szinte minden részletét fel tudom idézni, ha eszembe jut, de ahogy telik az idő, a legtöbből sajnos csak villanásokra emlékszem.
2019. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem csak gyönyörű álmaim vannak, hanem elgondolkodtatóak is. Vannak olyanok, amelyek egy teljesen megírt történelmi (vagy éppen sci-fi) regényre hasonlítanak.

Némelyik neutrális, némelyik izgalmas, némelyik szörnyű.

2019. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ritkán álmodom, de akkor tudom, hogy pár nap-hét múlva történni fog valami velem, de nem tudom mihez kötni a dolgot.
2019. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az álmaim mindig figyelmeztetnek fel készítenek a dolgokra amik történni fognak csak még tudatosan nem jöttem rá! Általában próbálok nem egész nap azon gondolkodni mert sok a dolgom + csak az idegrendszeremet karositom vele...
2019. ápr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!