Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a rémálmom?

Mit jelent a rémálmom?

Figyelt kérdés

Az egesz ugy kezdodott (legalabbis erre emlekszem) hogy bent voltam egy epuletben valahanyadik emeleten. Nagyon modern volt az epulet belul, de régies stílusú.

Bementem egy helyre ami eleg magas szinten volt az az epuletben. Legalabb a 15.emeleten. Azert mentem oda, mert azt akartam hogy megrazzanak picit arammal. Ezt nem tudom pontosan hogy miert is akartam ezt. Odaerve egy no es egy ferfi vart. A fal menten fabol keszult ágyak voltak. Ugy neztek ki hogy 6 fa lap egymashoz illeszkedett mint egy fadoboz es rajta fekudt egy-egy nő. Az ágy meretu (hosszusagu) fadobozon fekudtek, de volt egy 20cm magasságú szinten fabol pereme az agynak. Ami ugymond a doboz tetejetol indult 20cm-ig felfele. Minden oldalrol, hogy a nok ne tudjanak leesni, illetve hogy be lehessen oket temetni valamivel. Na mindegy egybol letamadtak hogy ne menjek a rendorsegre, pedig annyira nem tuntek gyanusnak. Ez ugy van, hogy 4 erossegu aram van. A 3.at meg kibirtam, a 4. mar kicsit sok volt így a 3.at valasztottam hogy azzal razzanak meg egy kicsit. Azt hittem hogy az a sok nő hulla, de igazabol nem voltak elfeheredve es kihulve. Vagy frissen haltak meg, vagy éltek még. Egyiken sem volt vernyom es egyiken sem volt semmi nyoma a bántalmazasnak. Eleg bizalmatlan voltam, es megkerdeztem mi bizonyitja azt hogy nem fognak kinyírni. Pont jott ket baratno akik ki aratak probalni azt hogy milyen ha betemetik őket szerintem dioreszelekkel de lehet hogy valami porral es mas etelekkel. Elkezdtem nezni hogy temetik be az egyiket mar eppen teljesen betemetta amikor előkap egy lancfureszt es a no sikitasa kozben belevágja az arcába a fureszt. Azonnal elkeztem lefele futni mint az állat, de utol ertek. Elkeztek dobálni nagyobb dolgokkal. Pl becsomagolt kalács, olyan víz ami műanyag "tasakba van csomagolva". Regen osztogattak kanikula idejen ilyeneket kb 4dl-est, de ez legalabb 2 literes volt ha nem tobb.. abban remenykedtek hogy leesek beutom a fejem es meghalok a francba, de minden dobast elharitottam. Majd kapaszkodva a csigalepcso kozepen levo rudba sokkal gyorsabban tudtam menni, de igy is utolert a ferfi es akkor ebredtem fel amikor utolert. Elég durva egy álom volt :( jo lenne tudni a végét de sajna az mar nem derul ki.



2019. ápr. 20. 09:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Csak azert irtam hogy fadoboz hogy el tudjatok kepzelni hogy nem fakeretes agy volt hanem ilyen fura. Az agyak egy embernek kb a mellkasaig ertek, onnan tudott vele barmit csinalni kenyelmesen.
2019. ápr. 20. 09:50
 2/2 anonim válasza:
Az álmaink régi emlékképek sorozatából, olykor eéképzeét vagy tudatalatti képekből áll. Én azt tudom elképzelni, hogy gyerekkorodban kórházban voltál egészen kicsi lehettél, vagy esetleg filmben látott emlékkockákat idézhettél fel. Nekem tetszett az álmod, részletesen leírtad, jó kis történet. Ha meg kellene fejteni, én azt tartanám hihetőbbnek, ha vmi kórházi emléket keresnél, az ez előtti életedből, és az ott átélt érzéseidet élted volna át, ez lehetne a magyarázat. Jelentheti azt is, hogy hasonló dologra számíthatsz, mint akkor amikor bekerültél a kórházban. Biztos h átélt emlékkép, valós vagy filmből vett.
2019. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!