Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A Ma éjjeli álmom után elhatár...

A Ma éjjeli álmom után elhatároztam, hogy most már megkérdezem. Szerintetek mi lehet már ez?

Figyelt kérdés

Rengetegszer van tudatos almom. Van,hogy nem tudok megmoccani,érzékelem a külvilágot,de tudom,hogy most ki kell várnom,hogy elmúljon. Nagyon ijesztő. Ma volt egy olyan,hogy épp elaludtam volna,láttam egy halvány kék fényt,amibe mentem bele és egyre kékebb lett minden,közben olyan hangot hallok mindig amit egyszerűen nem tudok leírni. Nem evilági hangról van szó. Ilyen zúgás szerű. Persze megint nem tudtam mozogni. Aztán felriadtam.

Jöhet negatív-pozitív válasz,nekem 8,csak valaki mondja már meg legyenszíves mitől lehet ez.


2019. ápr. 30. 09:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja,és a ma éjjeli kék fenyes almom kozben,azt éreztem,hogy ahogy megyek bele ebbe a fénybe,úgy halok meg. Tehát halálfélelmem volt kozben
2019. ápr. 30. 09:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis, se több se kevesebb.
2019. ápr. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Es mitol lehet ez? Rengetegszer van
2019. ápr. 30. 12:03
 4/5 Tak ***** válasza:

Beállíthatnád a telót hangfelvételre,mikor ébredsz vagy kelsz,állítsd meg és játszd vissza az utsó harmadtól,légzés,mocorgás.Lehet belassul a légzésed,vagy kihagy,onnan erednek álmok.Tehetnél ketyegős órát vagy vekkert ágyközelbe,nem hagy beoffolni,tudat alatt zavarni fog,és nem mész olyan mélyre mint eddig.

Meg olyan messze se,ha eljársz a testtől.

2019. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az alvásparalízis orvosi eset.

Zajforrást ne tegyél, attól csak nem tudsz normálisan aludni.

2019. máj. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!