Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A barátom azt álmodta fejbelőt...

A barátom azt álmodta fejbelőttek engem. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel nagyon sírt álmában. Felkeltettem, aztán egy ideig nagyon ijedt volt, aztán elmesélte mit álmodott. Azt mondta, három férfit látott (nem ismerte őket). Meg akartak ölni engem. Ő meg akart védeni, ezért egy pici pisztollyal lelőtte az egyiket. Aztán az egyik másik férfi egy nagy puskával fejbelőtt engem és ezután elfutottak. Aztán ő nagyon sírt valahogy hazament és az anyukájával együtt magyon sírtak. Várta hogy megjelenjen az apja is, de addigra felkeltettem. Azt mondta nagyon realisztikus volt és még most is csak ez jár a fejében. Már lassan 4 éve vagyunk együtt, egy éve jegyesek és akapcsolatunk azt gondolom nagyon kiegyen sulyozott. Mit jelenthet mégis ez az álom?

24/L



2019. máj. 1. 14:49
 1/5 Gábor_79 válasza:
Kb semmit. Statisztika alapján nagyon minimális az esély rá. Az álmok jelenségével még ma sem nagyon vannak tisztában a hozzáértők.
2019. máj. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én konkrétan megálmodtam, egy elég dúrva jelenetet, és mindent ugyan úgy,ahogy az bekövetkezett... de szerintem nincs mitől tartanotok, furák ezek az álmok :)
2019. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem ezek az eltitkolt vágyai,a három fickó a heréket és a himvesszőt jelenti, szóval a fejbe lövés mást jelent,más hova akar mást lőni,illetve ha sikerülne annyira boldog lenne,hogy már sírna tőle,illetve a hírt az anyjának mondaná el először.
2019. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Talán mindegyik szereplő ő maga. Az álmokban mindegyik szereplő saját énünk egy-egy részét jeleníti meg. A benned látott, saját én-részét szerette volna eltüntetni az ő másik három én-része, azonban ezt a negyedik én-része nem akarta engedni. Tehát a saját maga egy bizonyos tulajdonságát (amit beléd vetített-vetít) részben nem tudja elfogadni, és viaskodik a lelke e miatt.
2019. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Elsőrendű szerelmi álom. A három férfi jelenthet múltat, jelent és jövőt. Hogy kis pisztollyal lelövi az első fickót, jelzi azt, hogy túl vagytok a múlt nehézségein, mindenki (vagy legalábbis majdnem mindenki) elfogadta, hogy együtt vagytok. A probléma a jelennel kezdődik, és hogy azt álmodta, hogy fejbe lőttek, jelzi azt, hogy attól fél, hogy elveszít téged, vagyis, hogy fejben megváltozol, más fog érdekelni, akár másik férfi, akár egy hivatás, akármi. Az, hogy neki kis pisztolya van, a másik férfinak meg nagy puskája, ez a szorongást fejezi ki, hogy lehet, hogy más férfi többet tud neked adni, mint ő. Az meg, hogy a szülei is benne vannak az álomban, számít a családjára a valóságban is, az apja az, akire felnéz, és akitől segítséget vár, viszont az anyja az, aki igazán megérti.

Nem kell komolyan venni, amit mondtam, ez csak egy álomfejtési kísérlet.

2019. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!