Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Anyòsomtòl menyasszonyi ruhàt...

Anyòsomtòl menyasszonyi ruhàt kaptam?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy anyósom menyasszonyi ruhàt küldött nekem. Szèp fehèr volt, ès tetszett is, de nem èrtettem, hogy mièrt kapom.

2019. máj. 5. 06:32
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Úgy tudom az esküvő és minden hozza tartozó alom halált jelent
2019. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt a hülyesèget meg honnan vetted? Utànaolvastam, egy oldalon se találtam ilyet.

“Az esküvő az egyesülést, a boldogságot, a folytonosságot, és a biztonságot jelképezi. Ha valaki házassággal álmodik, abban benne lehet az a félelme is, hogy nem kérik már meg soha a kezét, ugyanis sok nő retteg attól, hogy nem veszik el feleségül. Mindenképp valamiféle rettegéssel állnak kapcsolatban az esküvős álmok, sokan például azért álmodnak ilyet, mert félnek az önfeladástól, a korlátozásoktól, a szabadság elvesztésétől”. – mondja a numerológus.


Szòval azèrt nem èrtettem az àlmomat, mert már fèrjnél vagyok.

2019. máj. 5. 09:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy viseld gondját a fiuknak, lehet idáig nem voltál kívánatos számukra.
2019. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
az álmok nem jelentenek semmit
2019. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az álom a te tudat alattid.

Neked kéne tudni, miért álmodsz ilyeneket, mert te gyártod ezeket, nem az internet.

2019. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Minek írtad ki a kérdést ha megvalaszoltad alatta?😂😂😂😂
2019. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!