Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Baràtnöm azt àlmodta hogy az...

Davidddka kérdése:

Baràtnöm azt àlmodta hogy az egyik haverjàval akivel màr szinte testèreknek tekintik egymàst megcsokolja, de mint baràt ès baràtnö. Miutàn felriadt rosszul èrezte magàt, ès furcsàlta ez a dolog, sirt is miatt. Hogyan mièrt lehet ez?

Figyelt kérdés

Majd nem ugyan abba az idöben nekem is volt egy ilyen àllmom, de

sràcot nem ismerem szoval nem tudom hogy kivolt az. Baràtnömnek szökeszinüre volt festve a haj, ès a sràc is szöke volt. Meg csokoloztak az egyik kinai fürdöben, egy baràtnöje is ott volt.

Èn pedig csak ott àlltam ès majd megszakadt a szivem. Vajon mièrt volt majd nem hasonlo àllmunk? Ès mit jelenthet a jövöre nèzve? Ha baràtot csokolsz meg àllomba akkor szerencsèd lesz. Mèg fiatal 18 èves a csaj nem tudom hogy hogy mi okbol vannak ilyen hûlye àllmaink, de azt mondta hogy meglepte ès rossz èrzèse votl. Sirt is miatta.


2019. máj. 9. 08:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit túlagódja a barátnőd,nyilván nem kellemes ilyet álmodni,de akkor is csak egy álom az állomnak meg az ég világon semmi köze a valósághoz
2019. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!