Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelentést keresek általatok...

Jelentést keresek általatok az álmaimban szereplő gyakori vízzel kapcsolatos élményekre, mi lehet a jelentése?

Figyelt kérdés
Az álmaimban gyakran szerepel a víz mint a levegőben megálló nem szétfolyó, gömb és kocka alakban megjelenő képződmény. Jobb szavam nincs rá. A víztől tartok de lélegezni tudok benne és úszni sem kell mert repülök benne is és a levegőben is. Kicsit katyvaszul írtam de remélem valaki megéri vagy legalább ad valami kapaszkodót mi lehet a jelentése mert gyerek korom óta jelentős mértékben van jelen a víz ebben az állapotban az álmaimban.

2019. máj. 12. 00:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak benyomás: a kollektív tudatban mint őselem a víz az érzelmeket jelenti. Mivel alakja álmaidban mikor gömb, mikor kocka, lehetséges, hogy esetleg utalhat olyasmire, hogy a szívedet és eszedet nehéz sokszor összeegyeztetned, tehát érzelmi-értelmi dilemmákból lehet, hogy sok van, álmodban megpróbálod szimbolikusan feldolgozni. De ez csak sejtés, nem mélyedtem bele se Freud, se Jung álmokkal kapcsolatos tanaiba. Azért írtam, hátha inspirállak a továbbgondolásban (avagy el is vetheted, ha megérzésed szerint nem passzol).
2019. máj. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nagyon ritkán hallgatok a szívemre és az eszemet használom leginkább az élet minden területén. Emiatt még tartós parkapcsolatom sincs és hát ez van. Lehet abban valami hogy a szív és az elme veszekszik ha ez azt takarja hogy a két hang a fejemben őket szimbolizálhatja. Mindenesetre köszönöm az idődet. 24f
2019. máj. 12. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!