Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent piros égbolttal...

Mit jelent piros égbolttal álmodni?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor van ez a visszatérő álmom. Az egész égbolt piros, vörös, mintha izzana. Érdekes, hogy az álomban szomorúan tölt el, lehangolóan. Olyan sírhatnékom van az álomba mikor ezt látom. Viszont mikor felkelek akkor meg ijesztő, nyomsztó rémálomként érint meg. Mit jelenthet? Néztem álomfejtő oldalakat de ott csak annyit ír, hogy "naplemente jelentése". Eht nem mondanám annak. Ilyesmi

[link]



2019. máj. 15. 01:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán hiszek az álomfejtésben, de ilyent én is szoktam álmodni, és hasonló nyomasztó érzéssel tölt el.

Nekem a Hegylakóból a Renegát alcímű rész jut eszembe erről, amikor egy mesterséges burkot húztak a légkörbe, mert annyira károsnak vélték a nap sugárzását, és ettől volt a filmben vörös az ég. Én arra gondoltam, hogy talán ez maradt meg bennem anno, mert elég nyomasztó volt elképzelni egy ilyen valóságot.

Nem hiszek abban, hogy jelentésük van az álmoknak, inkább abban, hogy az agyad mindent elraktároz amit valaha is láttál, még azt is amire nem emlékszel, és ezek néha felszínre törnek álmodban.

Azért nyomasztó érzés, mert nem természetes a piros égbolt, minden élőlény a kéket szereti, mert az a megszokott, az a természetes.

Ez a piros égbolt álom nekem egyszer volt, viszont azt gyakran álmodtam egy időben hogy fényes nappal az ég egyszer csak elsötétül. Sőt ilyenkor elkezdtem fura objektumokat is meglátni az égen, nagyon ijesztőek voltak.

Lehet pusztán egy film miatt, lehet a teljes napfogyatkozás élménye miatt, nem tudni, de ezek biztos emlékek amik kicsit eltorzulnak álomban.

2019. máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Énis mostánba álmodok wörös égbolt ,villámal de nem félek az álmomban , mintha tudnám mit kéne tennem , szinte nap nap után álmodom , hogy honan jött ez ,énse értem
2022. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!