Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A tudat alatt próbál üzeni...

A tudat alatt próbál üzeni valamit ez az álom? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Kerek egy éve ,hogy volt pánik rohamom és utánna nagyon erős szorongasaim és depresszióm lett , 4 hónap után döntöttem el ,hogy pszichiáterhez fordulok és gyógyszeres kezelést alkalmaztunk ez olyan másfél hónapig kellett szedni, de amikor abba hagytam akkor újra jött a szorongás így elhatároztam ,hogy elkezdek sportolni és ,hogy önerőböl kigyógyulok kisebb nagyobb sikerrel.

Szóval az álom az volt ,hogy:

Ültem egy férfival a szobában (azt hiszem pszichológus volt) és az arcára sem emlékszem.

Beszélgettünk és azt mondta:

-Fiam ,dehogy gyógyultál meg menny vissza az orvoshoz.

Mert még mindig alkoholt nem merek inni meg külföldre sem merrek menni ez a kettő kiváltsa bennem a szorongást.



2019. máj. 15. 10:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem hozzá írni ,hogy közben veregette a vállamat miközben beszélt.
2019. máj. 15. 11:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Te magad írtad le, hogy mit jelent az álom.
2019. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Szia

A gyógyszer amíg szeded a pillanatnyi bajodat fogja megszuntetni de a probléma fő oka más lehet

Én is voltam pánik beteg én is voltam pszichiátrián de sose hagytam hogy gyógyszerrel kezeljenek

Meg kellett tanulnom fejben kontrollálni a dolgokat

Ez egy hosszú folyamat

Nekem sokat segített hogy gyakran eljartam otthonrol és hogy volt olyan barátnőm akinek elmondhattam a problemaim

Az álmod azt gondolom azt jelenti hogy még nem sikerült a szorongást levetkoznod

2019. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézz szembe a gondjaiddal legyél erősebb naluk

Vetkozzd le a szorongást jarj el otthonról

Máshogy nem fog menni

Tegyél érte te!

2019. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát már rengeteget javultam havi egyszer elutazom itthonról külföldre a rokonomhoz ,de két nap után már jön a szorongás és erős honvágy érzés és akkor haza jövök.

Meg rengetet sportolok mindem nap járok futni napi 2 km vagy 3 km mikor mennyit birok plusz minden második nap járok focizni.

Meg már elmúlt a szociális fobiám is ,szóval már tudok emberek köztt lenni meg van is kedvem kimozdulni.

Csak az a baj ,hogy itthon nem dolgozhatok mert sorkatona köteles vagyok és muszáj külföldre mennem dolgozni csak ,hogy emiatt szorongok és nemtudom legyőzni a félelmem.

2019. máj. 15. 12:24
 6/7 anonim válasza:

inden szorongás, félelem alapja a halálfélelem, szerintem az esetedben is ez történik. Tehát ez nem egy betegség, hanem egy természetes reakció.


Én pld. hiszek a halál utáni életben, mert tudom, hogy a lelkem az soha sem veszik el, nem pusztul el, hanem mindig csak átalakul. Így számomra már megszűnt ez a szorongás, és nem félek a haláltól. Sőt szerintem az életem egyik leg boldogabb őrája, éppen a halálom órája lesz! És ez nagyon boldoggá tesz! :)

2019. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De én nem a haláltól félek! Hanem attól ,hogy nem lesz annyi erőm ,hogy talpra álljak ebből a betegségből és egy lelki nyomorék leszek mint nényém aki már 30 éve depressziós és nem csinál semmit csak otthon ül. Nem akarok ilyen vesztes lenni , eltünni a világról ennyire elzárkózni a világtól.
2019. máj. 17. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!