Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

A tudat alatt próbál üzeni valamit ez az álom? (Részletek lent)

Kerek egy éve ,hogy volt pánik rohamom és utánna nagyon erős szorongasaim és depresszióm lett , 4 hónap után döntöttem el ,hogy pszichiáterhez fordulok és gyógyszeres kezelést alkalmaztunk ez olyan másfél hónapig kellett szedni, de amikor abba hagytam akkor újra jött a szorongás így elhatároztam ,hogy elkezdek sportolni és ,hogy önerőböl kigyógyulok kisebb nagyobb sikerrel.

Szóval az álom az volt ,hogy:

Ültem egy férfival a szobában (azt hiszem pszichológus volt) és az arcára sem emlékszem.

Beszélgettünk és azt mondta:

-Fiam ,dehogy gyógyultál meg menny vissza az orvoshoz.

Mert még mindig alkoholt nem merek inni meg külföldre sem merrek menni ez a kettő kiváltsa bennem a szorongást.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szorongás, pszichiáter

máj. 15. 10:59  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Azt még elfelejtettem hozzá írni ,hogy közben veregette a vállamat miközben beszélt.

# 1/7Időpont máj. 15. 11:04 Privát üzenet
workdev nevű felhasználó válasza:

Te magad írtad le, hogy mit jelent az álom.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 15. 11:34 Privát üzenet

Szia

A gyógyszer amíg szeded a pillanatnyi bajodat fogja megszuntetni de a probléma fő oka más lehet

Én is voltam pánik beteg én is voltam pszichiátrián de sose hagytam hogy gyógyszerrel kezeljenek

Meg kellett tanulnom fejben kontrollálni a dolgokat

Ez egy hosszú folyamat

Nekem sokat segített hogy gyakran eljartam otthonrol és hogy volt olyan barátnőm akinek elmondhattam a problemaim

Az álmod azt gondolom azt jelenti hogy még nem sikerült a szorongást levetkoznod

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 15. 11:37 Privát üzenet

Nézz szembe a gondjaiddal legyél erősebb naluk

Vetkozzd le a szorongást jarj el otthonról

Máshogy nem fog menni

Tegyél érte te!

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 15. 11:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát már rengeteget javultam havi egyszer elutazom itthonról külföldre a rokonomhoz ,de két nap után már jön a szorongás és erős honvágy érzés és akkor haza jövök.

Meg rengetet sportolok mindem nap járok futni napi 2 km vagy 3 km mikor mennyit birok plusz minden második nap járok focizni.

Meg már elmúlt a szociális fobiám is ,szóval már tudok emberek köztt lenni meg van is kedvem kimozdulni.

Csak az a baj ,hogy itthon nem dolgozhatok mert sorkatona köteles vagyok és muszáj külföldre mennem dolgozni csak ,hogy emiatt szorongok és nemtudom legyőzni a félelmem.

# 5/7Időpont máj. 15. 12:24 Privát üzenet

inden szorongás, félelem alapja a halálfélelem, szerintem az esetedben is ez történik. Tehát ez nem egy betegség, hanem egy természetes reakció.

Én pld. hiszek a halál utáni életben, mert tudom, hogy a lelkem az soha sem veszik el, nem pusztul el, hanem mindig csak átalakul. Így számomra már megszűnt ez a szorongás, és nem félek a haláltól. Sőt szerintem az életem egyik leg boldogabb őrája, éppen a halálom órája lesz! És ez nagyon boldoggá tesz! :)

A válaszíró 19%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 16. 20:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De én nem a haláltól félek! Hanem attól ,hogy nem lesz annyi erőm ,hogy talpra álljak ebből a betegségből és egy lelki nyomorék leszek mint nényém aki már 30 éve depressziós és nem csinál semmit csak otthon ül. Nem akarok ilyen vesztes lenni , eltünni a világról ennyire elzárkózni a világtól.

# 7/7Időpont máj. 17. 14:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Álomban egy bizonyos személy külseje is lehet kevésbé részletes, mint a valóságban?
Aludtam de mégis érzékeltem a környezetem, mi történt?
Álom kérdések (? )
Éjszakánként egy sötét démon megcsókolja az arcomat. Vajon ez álom vagy valóság?
A párom egyszer azt mondta, hogy nagyon sokszor elveszti az öntudatát, nem tudja hogy mikor álmodik és mikor van ébren?
Van egy srác, akire eddig csak barátként tekintettem. (Neki bejövök) Most azt álmodtam, hogy egy másik lánnyal jár és ez nagyon szíven ütött. Ez egy jel, hogy többet érzek iránta tudat alatt?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!