Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Mit jelenthet az alabbi almom?

Almomban a parom hivott. A telefon kijelzoje teljesen sotet volt. Ha jol emlekszem talan a neve jelent meg, de azon kivul tok fekete volt a telo kepernyoje. Talan mintha beszeltem is volna vele, es ugy ebredtem, mintha hianyoznek neki, szuksege lenne ram. Mit jelenthet az almom?

Keress kérdéseket hasonló témákban: telefon, alom, alomfejtes, fekete, képernyő, szerelem

máj. 15. 23:18  Privát üzenet  

A válasz
Azt, hogy hiányzol neki, de ezt valamiért nem tudta vagy nem tudta élőszóban elmondani, ezért választotta a telefonálást. Kérdezd meg, hogy miben segíthetsz, éreztesd vele, hogy rád támaszkodhat!

# 1/1Időpont máj. 15. 23:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Különös álmom volt ma hajnalban. Segítene valaki megfejteni?
Mit jelenthet ez a visszatérő álmom?
Mit jelent az álmom?
A Ma éjjeli álmom után elhatároztam, hogy most már megkérdezem. Szerintetek mi lehet már ez?
Mit jelenthet ez az álmom?
Mit jelent az álábbi álmom?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!