Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Osztálytársam azt mondta nem...

Osztálytársam azt mondta nem mindig álmodunk és nem is emlékszünk rá de én emlékszem mindig az aznapi almomra. Melyikünknek van igaza?

Figyelt kérdés

2019. máj. 19. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Egyikőtöknek sem. Legalábbis azt olvastam valahol, hogy igazából mindig álmodunk, de nem mindig emlékszünk rá. Én például soha, maximum ébredés után 5 percig egy részletre, de utána azt is elfelejtem. Nemrég olvastam egy cikket, hogy miért van ez, ha valaki nem emlékszik, de már nem tudom hol. Ha rákeresel biztos találsz bővebb infót.
2019. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Neki, mivel te rohadtul nem a világ közepe vagy, és csakmert te emlékszel még nem mindenki fog.
2019. máj. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Lényegében mindkettőtöknek igaza van,tényleg mindig álmodunk,de erre valaki emlékszik valaki nem ez egyétől függ
2019. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen egyéni. Én is ritkán emlékszem arra, hogy mit álmodtam, pedig amikor reggel felébredek, tudtam, hogy álmodtam valamit, de nem tudom felidézni, hogy mit. Csak néhány nagyon jellegzetes álmomra emlékszem. A legfurább élményem az volt, amikor egyszer félálomban beugrott egy jelenet egy olyan álmomból, amiről tudtam, hogy hónapokkal azelőtt álmodtam, és felébredve nem emlékeztem már rá. Majd még 5-6 ilyen jelenet következett. Nagyon meglepődtem, mert ezekre ébren nem emlékeztem egyáltalán, de akkor felidéződtek bennem, és tudtam, hogy régebbi álmok voltak.
2019. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Mindkettőtöknek igaza van.

Az egyik ránéz, azt mondja 6-os, a másik azt, faszt, kilences, közben ugyan azt nézitek csak két különböző oldalról.


A magyar oktatás ott rontja el az embereket, hogy azt tanítják, csak egy igazság létezik. Pedig a dolgokat több oldalról megnézed, akkor rájösz, hogy az igazságnak csak egy részét ismered és minden ember máshogy látja a világot.

2019. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm🧡
2019. máj. 20. 02:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Neki nincs, a te oldalad pedig egy élmény, nem pedig egy olyan, amiben igazad lehet.

Kivétel nélkül mindig és minden állapotban van álom.., vagy ahhoz hasonló tapasztalás. Ő egyszerűen túl gyorsan ugrik egyik szintről a másikra, így nincs meg neki. Aki azt hiszi, sose álmodik.., hát de..., minden éjszaka és rengeteget. Én az összes álmomra emlékszem. Egyszert azt olvastam valahol, hogy 3 álmunk van, nos ez kb igaz. Ha főbb folyamatokat különbólöztetem, három féle van, és így kicsit nehéz emlékezni az előzőekre, mert erős tudatállaoot változás van.

Eltértem a tárgytól, bocsi.

Szóval... minden egyes ember, minden este álmodik, kivétel nélkül. Ez fix. Aki jártasabb az elmében, annak ez kb kész tény.

2019. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!