Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez hogy lehetseges?! Kezdek felni

Ez hogy lehetseges?! Kezdek felni

Figyelt kérdés

Tegnap elott azt almodtam, hogy zuhanok, es egyszercsak puffanok az iroasztalomon, majd leesek a foldre. Na most azt iroasztalom felett van az agyam, mert galeria agyam van. Reggel a foldon fekve ebredtem. Az iroasztalom teljesen ossze volt dulva. Neztem hogy ez igy mi, de igazabol elengedtem a dolgot, gondoltam alvas kozben biztosan lemasztam vagy nem tudom . Most ejszaka azt almodtam hogy a hugom bekattant es folyamatosan bele akar fekudni egy saros pocsolyaba es ezt nem szabad hagynom (ejjel szakadt az eso, valoszinuleg ez innen johetett). En viszont nem voltam eleg ugyes es hat belefekudt. (Ne is kerdezzetek, eleg fura). Ilyenkor felebredtem, betudtam egy random alomnak es visszaaludtam Most jon a durvabb resze... Ma reggel utanam jott le az emeletrol es tiszta koszos es vizes volt a pizsamaja. Egybol felugrottam hogy jezusom mit csinaltal, es o csak annyit mondott hogy "elcsusztam a furdoben mert megint gyoker voltal es kijott a viz a kadbol ahogy furodtel.. kosz szepen". (Tegnap este a masik furdoben zuhanyoztam es o is meg anyukam is, mert egy nagy paplan van beaztatva a kadba mert lepisilte a kutyusunk, nagyon oreg de ez most mindegy igazabol. A lenyeg hogy nem furdott ott senki.) Egesz nap ezen kattogott az agyam. Veletlen lenne?? Nem ertem!!! es ez ilyeszto is tokre be vagyok fosva nem merek majd ejjel aludni. Elmondjam amyukamnak? Veletek volt mar hasonlo? Hogy lehet ez?? Elore is koszonom a valaszokat, es bocsi a helyesirasi hibakert

16L



2019. máj. 22. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Ez nagyon durva, szerintem mondd el anyukádnak, hátha meg tudjátok beszélni

2019. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben koszi szepen! Hugomnak mondjak rola valamit?? Megijedne? Vagy ahhj nem tudomm...
2019. máj. 22. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!