Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez valóban csak álom volt?

Ez valóban csak álom volt?

Figyelt kérdés

12 óra munka után haza jöttem és lefeküdtem aludni amikor kb 1 órával később azt érzem ,hogy valaki nyom bele fele az ágyba és ,hogy rajtam fekszik ,de nyitva volt a szemem és nemtudtam meg mozdulni se meg szólalni.

De annyira élethű volt ,hogy még most is ha belegondolok meg ijedek.

Plusz még azt éreztem ,hogy valaki szuszok a fülembe. Rajtam kívül nem volt senki a szobába azért is érdekel ,hogy ez csak egy illúzió volt mert túl fáradt voltam vagy szellem, bár ebben nem hiszek!



2019. máj. 24. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Álom volt, szerintem.
2019. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alvásparalízis.
2019. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

Énis pont erre gondoltam.

2019. máj. 24. 14:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Wow, nagyon érdekes,tavaly nekem is volt ilyen és én is szeretném tudni pontosan mi volt...Az alvás paralízis nem elég magyarázat nekem ( :D :I ) Nekem annyi kivétel volt benne hogy nem rám nehezedett az a valami hanem közvetlen mellém erre "ébredtem fel" de ez is még ilyen félálombeli ébredés volt, aztán éreztem hogy vki áll az ágyam mellett de mivel kicsit para volt így nem nyitottam ki a szemem de éreztem jelenlétet, aztán olyan volt mintha szuszogna a fülemben mint ahogy te is írtad! Aztán megnyugodtam mert éreztem hogy távolodik tőlem az a valami...aztán nyitottam ki a szemem..mindenképp érdekes tapasztalás volt és jó lenne tudni pontosan mi volt...Annyi hogy nekem meditáció előzte meg ezt a tapasztalást!
2019. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Négyes, ez teljesen tipikus alvásparalízis.

A kérdezőnél is.

2019. máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5#

Igazadvan! Megnéztem egy videót YouTube-on ahol elmagyarázzák azt ,hogy az agy hamarabb felkel mint a testünk és ilyenkor furcsa jelenségeket tapasztalunk. Ezért nemtudjuk például megmozditani a kezünk vagy meg szólalni.

2019. máj. 26. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Valahogy most eszembe jutott egy régebbi eset és ebből kiindulva én nem fognék mindent alvásparalizisre...

Felujítás miatt egy ideig egy szobában aludtam a középsulis lányommal.Az ágyaink L-alakban voltak, fej fej mellett feküdtük, kezeink is közel voltak egymáshoz.Még csak kb fél órája feküdtünk le, szóval még egyikünk sem aludt, mikor hirtelen azt éreztem, hogy valami sulyosabb dolog mellém huppan a párnára.Lányom is gyorsan felült, mert ő is pont azt érezte és mindketten arra gondoltunk egyböl, hogy a macska ugrott fel és szokásos esti támadásra készül.Azonnal felkapcsoltam a villanyt, a macska azonban mélyen aludt a fotelben.Tanakodtunk rajta, mi lehetett, de nem derült ki persze sosem.

2019. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!