Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha álmomban egy sorozatgyilkos...

Ha álmomban egy sorozatgyilkos elől menekülök és kétszer majdnem elkapott ez mit jelenthet? Sose volt ilyen szörnyű rémálmom és sose nézek ilyen filmeket.

Figyelt kérdés
A rendőrség is már nyomozott, az utcánkban valahol egy rakás emberi csonkot, lábszárat találtak. Ráadásul a két hely ahol majdnem elkapott az az a helyszín a lakóhelyemhez kapcsolódó.Az első az egyik parkos rész, ahol gyakran sétálok a kutyámmal, ő most nem volt ott. Egy idősödő 70 körüli vékonyabb ember jött hozzám oda, majd mikor gyanússá vált és mentem volna, elkezdett ráncigálni egy autó felé.Innen valahogy sikerült elmenekülnöm, majd ugyanez az ember megjelent valahogy a házunk liftjében és mivel volt még bent egy kerekes székes férfi így elsőre ki sem szúrtam őt, majd valahogy kilöktem és el kezdtem menekülni lefelé a lépcsőházban , és hirtelen a kulcsomat sem találtam, hogy kinyissam a lenti ajtót, és ekkor ébredtem fel.
2019. jún. 7. 05:35
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Túl sok krimit nézel/olvasol!
2019. jún. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Van valami nagyobb dilemma az életedben?
2019. jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valamitől a való életben félsz, menekülsz? Szerintem ha most konkrétan nem is tudnád, hogy félsz valamitől, akkor is valami ilyesmi miatt van ez az álmod.
2019. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!