Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért volt benne minden...

Sweete02 kérdése:

Miért volt benne minden ismerősöm az álmomban? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Tegnap éjjel nagyon fura álmom volt. Ne nézzetek hülyének, de szó szerint mindenki benne volt az álmomban. Ma reggel emlékeztem vissza rá és a neten hosszú keresgélés után sem tudtam mefejteni.

Szóval, az álmomban szerepelt a kedvesem, édesapám, egy tanárom akivel közös a szimpátia (jól kijövünk de szó sincs szexuális dolgokról) és az álomban sikerült is elcsattannia egy csóknak vele, plusz ez a csók elcsattant még egy további fiúval is, akit viszont nem tudtam beazonosítani. Szerepelt még benne régi barátnő és a testvérem is, illetve az anyám akivel nem tartom a kapcsolatot, vele ölelkeztünk és hiába nem akartam a szívem (az álomban) afelé húzott hogy de igen, akarom. (Ez a valo életben nem így lett volna.) Más szereplők is voltak, de sajnos rájuk nem emlékszem, viszont szó szerint minden engem körül vevő ember szerepelt benne.

Kérlek segítsetek nekem megfejteni, vagy röviden leírni, hogy ez az álom mit is jelenthetett pontosan.



2019. jún. 9. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
mert kanos vagy / tüzelsz
2019. jún. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném :)
2019. jún. 10. 12:41
 3/4 anonim válasza:

Az álom az elfojtott vágyak megnyilvánulása. Ha nem is mostaniak, talán régiek. Próbáld párhuzamba vonni a mindennapjaiddal.

Lehet, hogy azért volt ott minden ismerősöd, családtagod, mert mostanában nem találkozol velük és a tudalattid vágyik a találkozásra.

2019. jún. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat !
2019. jún. 11. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!