Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az exemet szájon pusziltam...

Az exemet szájon pusziltam álmomban. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólunk hogy januárban 3 napig voltunk együtt, majd azt mondta barátság jobb lenne (ilyen az én szerencsém). Elfogadtam, de nem tudtam tovább lépni. Nemrég elmondtam neki hogy lehetne több köztünk, azt mondta gondolkozik rajta. Aztán azt mondta hogy nem. Kicsit összevesztem vele, de jóban vagyunk újra, viszont én semmit se szeretnék már tőle. De jött ez az álom. Ez mi lehet?

2019. jún. 10. 19:31
 1/10 anonim válasza:
43%
Lehet leszbikus leszel 2020 február 17-étől.
2019. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Álmodban megerőszakolt, jelentsd fel.
2019. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ha csak puszi volt és nem csók, akkor "elbúcsúztál" ettől a helyzettől.
2019. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
74%
Azt jelenti hogy szájon pusziltad álmodban
2019. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Mást nem pusziltál meg neki?

Álmodban azt is lehetne.

2019. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Annyira bírom hogy csak kötekedni tudnak sokan. Ha más nem megy nem lenne könnyebb nem hozzászólni? Ja, az nem Magyarország lenne.
2019. jún. 11. 15:54
 7/10 anonim ***** válasza:
3 napig jártatok? Az nem semmi, már majdnem gyémántlakodalom!
2019. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Volt hogy álmomban azonos neművel szexeltem, pedig van egy párom 2 éve

Ne adj neki tul nagy jelentoseget, ha valakivel van viszonyod álmodban az utalhat a múltra, hogy bejött, igen, megvolt a kémia, az agyadnak ez megmaradt

Az arcát fel tudja hozni, de ettol meg nem lesz semmi kozted es az exed kozott, foleg ha te eldontotted magadban, hogy nem akarsz tole semmit, mert mar nem szereted

2019. jún. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csak a kötekedés, gratulálok Magyarország

8-asnak köszönöm

Igen,3 napig tartott de képzeld el,emnyire szerencsétlen vagyok és wow,nem én tehettem róla. De tényleg jobb 6 sorból következtetni az életemre

2019. jún. 29. 12:39
 10/10 anonim ***** válasza:

"CSak a kötekedés, gratulálok Magyarország."

Mégis mi köze van ehhez az országnak?

Nehogy már politikát láss benne.

Azért ettől primitívebb semmi nem lehet , mint az ezotéria és az álomfejtés, meg hasonló hülyeség.

2019. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!