Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Gyakran szeretkezem másokkal álmomban, ez mit jelenthet?

Alapból sosem vonzott túlzottan a szex, csak és kizárólag egy emberrel, akiben teljesen megbízok.

Szóval az egyéjszakás kalandok akkor sem vonzottak, amikor szingli voltam, most meg amúgy is van barátom, szigorúan monogám vagyok.

Nincs baj a szexuális életünkkel, nagyon szeretek vele lenni.

Viszont újabban sokszor álmodom, hogy mással vagyok.

Eleinte egy shemale-lel (nő, akinek hímvesszője van - nem zavart, amúgy se ítélek el senkit) majd egy férfi kollegámmal voltam - közben az járt a fejemben, hogy az itt tanultakat alkalmazhatom a párommal, majd álom közben erős bűntudatom lett, vissza akartam csinálni az egészet.

Később még volt ilyen álmom, ott azt hiszem nem is emlékeztem a való világra, és hogy van párom.

Ma pedig nagyin fura álmom volt - egy nővel (régen ismerősünk volt, de aztán nagyon eltávolodott, megváltozott. Erre a nőre hasonlított kinézetre, de amúgy egy teljesen másmilyen ember volt)

Ez a nő azt hiszem idegen volt számomra, és azt hiszem egy pszichológus. Beszélgettem vele, lelkiztünk (bár én csak arra emlékszem, hogy nem tudtam mit mondani valamire, így egy csomószor csak bólogattam)

Aztán a végén lefeküdtünk - része volt a terápiámnak. Nem emlékszem túlságosan rá, azt hiszem egy kicsit át is ugrotta az agyam azt a részt (a beszélgetést is) de tudom hogy nagyon jó volt.

Később elküldte telefonon a levideózott beszélgetést, de a szex-rész ki volt cenzúrázva - a hang elvileg megvolt (nem mertem hangosan lejátszani) de a kép ki volt takarva.

Még egy nagyon fura dolog: álmomban határozottan 20 éves voltam (mint a valóságban), de amikor visszanéztem a videofelvételt, kisgyerekként láttam magam.

jún. 11. 09:59  Privát üzenet  

A válasz
Elvileg az elfojtott szexuális vágyaid vitatkoznak az ész érveiddel. Elsőre azt gondolnám, nem teljesen élted ki magad a kapcsolatod előtt, aminek számos oka lehet (időzítés, neveltetés, erkölcs, hit, stb..) Ettől függetlenül nincs ezzel baj, amennyiben teljesen jól érzed magad a kapcsolatodban és a szex is tökéletesen működik. Ameddig tudod magadban mindezt kontrollálni és nem kerekednek felül a vágyak, nem szükséges emiatt aggódnod!

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 11. 16:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az exemet szájon pusziltam álmomban. Mit jelenthet?
Miért volt benne minden ismerősöm az álmomban? Bővebben lent
Ha álmomban egy sorozatgyilkos elől menekülök és kétszer majdnem elkapott ez mit jelenthet? Sose volt ilyen szörnyű rémálmom és sose nézek ilyen filmeket.
Lehetséges? Néha álmomban látok egy egy helyet, egy adott pillanatban és ezek a későbbiekben a valóságban is megjelennek.
Az mit jelent ha álmomban beinditottam a kocsimat, beindult aztan leallt es nem tudtam ujra beinditani?
Mit Jelent, Ha álmomban mindig csak egy valakivel szeretkezem, aki nem a párom?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!