Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Lehet ez valamiféle jelzés a testemtől, vagy semmi köze semmihez?

Évek óta álmodok ugyanazzal a pár elemmel, szinte hetente. Nagyon gyenge vagyok, szédülök, fájdalmaim vannak, esetleg el is ájulok, és vagy vért köhögök, vagy vért hányok. Az elmúlt hónapokban ehhez társult a hajhullás, és a vakság/látászavar is. Mi lehet? Arra is gondoltam hogy ilyenkor este tényleg rosszul lehetek, csak beszivárog az álmomba.

Keress kérdéseket hasonló témákban: vér, álom, betegség, vérhányás

jún. 12. 00:02  Privát üzenet  

A válaszok
Mik azok az “elemek”?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jún. 12. 00:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Amiket utána leírtam, hogy gyenge vagyok, szédülök és stb

# 2/8Időpont jún. 12. 00:19 Privát üzenet
dubitus nevű felhasználó válasza:

Ha azt az időt, amit a házidokidnád kéne töltened, álomfejtésre pazarlod, hamarosan megszünhetnek gondjaid.

A nyereségből pedig a temetkezési vállalkozó gyerekei kapnak egy-egy nagy tábla csokit!

.

A leírott tünetek alapján troll vagy, ha nem, akkor te vagy az, akinek IQ-ja negatív.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont jún. 12. 08:11 Privát üzenet
Esetleg pszichológussal, vagy álmokkal foglalkozó emberrel érdemes konzultálni. Ha egyszer-kétszer ugyanazt álmodja az ember, az megesik. Na de éveken át??

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont jún. 12. 09:39 Privát üzenet

"A leírott tünetek alapján troll vagy, ha nem, akkor te vagy az, akinek IQ-ja negatív."

A leírt hozzászólásod alapján úgy tűnik, azért csodálkozol azon, hogy a nem fordul a háziorvosához a fenti tünetekkel, mert sem az 'álomfejtés' kategória, sem a kérdés - szerintem elég egyértelmű - megfogalmazása ellenére nem tudatosodott benned, hogy a kérdező az általa felsorolt tüneteket, egészségügyi panaszokat nem a valóságban éli meg, hanem visszatérő álmaiban.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont jún. 12. 12:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm, én se mondhattam volna szebben. 😊 ha a valóságban érezném így magam, már nem a háziorvosomnál lennék egyébként sem, hanem inkább kórházban, vagy (mivel évekről beszélünk) a föld alatt.

# 6/8Időpont jún. 12. 17:31 Privát üzenet
Véleményem szerint az előző életed álmodod újra.Akkor valószínűleg kaptál egy sokkot vagy lelki traumát amit ebben az életedben fel kellene dolgoznod.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont jún. 12. 20:03 Privát üzenet

Az álmok sokkal hamarabb jeleznek, mint mielőtt a baj nyilvánvalóvá válna. Szerintem egy vizsgálatot mindenképp megér!

Lehet az is, hogy alvás közben vagy rosszabbul és így kapsz jelzést, szintén orvos kell. Lehet, hogy rossz helyen van az ágyad és lehetséges az is, hogy az asztráltesteddel van valami gond. Egészségesebb életmóddal, stresszmentességgel ez is javulhat. Ha pedig szimbolikus, akkor azt jelentheti, hogy elveszíted az erőd az élethez (lelkierő), kudarcok, negatív események.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont jún. 14. 07:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez valamiféle alvászavar lehet?
Mostanában egyre többet álmodom, hogy menekülök valaki vagy valami elől, vagy esetleg ki kell jutnom egy labirintusos elrendezésű épületből. Mit jelenthetnek ezek?
Halottal, és számunkra fontos emberekkel álmodni, valamiféle üzenet?
Ez valamiféle üzenet lehet?
Szerintetek van valamiféle különösebb oka az erotikus álmoknak?
Adóbevallásról valamiféle vissza jelzés?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!