Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban fekete ló mellett...

Álmomban fekete ló mellett fába villám csapott. A lónak nem volt semmi baja feküdt a lábait maga alá húzva, és arra gondoltam hogy biztos megijedt szegény. A buszról néztem és aggódtam, hogy lesz-e valaki aki megnézi jól van-e?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni,hogy ez jót vagy rosszat jelent?

2019. jún. 19. 07:44
 1/7 Mr.Q77 ***** válasza:

Semmit nem jelent, az álmoknak nincsen jelentése, de bárki, bármit belemagyarázhat ... amit sokan el is hisznek.


Illetve a lelki/szellemi megterhelésnek/traumának lehetnek vonzatai a rossz álmok (főleg gyerekként),


de ilyen részletesen értelmetlen elemezni hogy ha esőfelhő alatt fehér bagoly 3 at kacsint miközben egy mozdony megy el a háttérben akkor tuti hogy férjhez mégy ...

2019. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
álomfejtzés akategóriába jössz téríteni ? nem semmi
2019. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már akarom férjhez menni,de köszi jót nevettem :)))))
2019. jún. 19. 11:28
 4/7 anonim ***** válasza:

1.Nagy szerencse éri a lovadat.

2. Le fogod késni a buszt.

2019. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon félsz valamitől és védelmet keresel. A villám sok mindent jelenthet, de általában nem jó: a hirtelenséggel, a (halál)félelemmel, a kérlelhetetlen és kivédhetetlen büntetéssel stb. van összefüggésben.
2019. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem jó :( Nem akarlak ijesztgetni, de a fa elég általános szimbólum, többnyire szülőt, idősebb családtagot képvisel.Így elég egyértelműnek tűnik, hogy valakit baj fenyeget. A ló...Nos, ha szereted a lovakat és napi szinten eszedbe jutnak, akkor lehet lényegtelen, de egyébként ez is egyfajta lélekjelkép, életerő szimbólum. Szóval gyanús ez nekem.Azt hiszem figyelmeztetés, vigyázz jobban magadra és figyelj jobban szeretteidre.
2019. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egyébként az utolsó logikus és valós. Anyósom beteg,pont másnap ment kemóra...
2019. jún. 20. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!