Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az jelenthet valamit hogy...

Az jelenthet valamit hogy àlmomban meghaltam?

Figyelt kérdés
Tisztàn emlékszem rà, kórhàzban voltam, nem tudom hogy kerültem oda. Elkóboroltam és nem talàltam a szobàm. Egyszer csak ilyen tetötéren kötöttem ki vagy nem tudom minek nevezik azt, igazàból kórhàzaknak nincs is ilyen szerintem. Sok ember volt ott nagyon mindenki engem nézett csak egy szàl fehér boxeralsó volt rajtam. Aztàn ràjöttem hogy ez csak àlom. Elkezdtem futni az épület széléhez és leugrottam. Mikor ugrottam még sajàt testben voltam. De a levegöben màr úgy làttam magam mintha egy filmet néznék. Ràestem egy autóra ott voltam meghalva. És ennyi felébredtem. Ez jelenthet valamit?? Lehet a valósàgban megfogok halni mostanàban?? Csak azért mertem leugrani mert ràjöttem ez egy àlom.

2019. jún. 30. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez az álom önmagad vállalásáról, a szabad akaratodról szól. A kórház jelzi azt, hogy eddig mások mondták meg, mit tegyél (szülők, tanárok, főnökök, stb.)Az, hogy elkóborolsz, jelzi azt, hogy még pontosan te se tudod, mit akarsz kezdeni magaddal, de érzed, jelenlegi helyzetedből ki akarsz törni. Az, hogy csak egy fehér boxeralsó van rajtad, jelzi azt, hogy bár egyáltalán nincsenek rossz szándékaid, túl sokat mutatsz meg magadból Hogy leugrasz a tetőtérről, ami az eddigi eredményeidet jelentette, jelzi azt, hogy áldozat nélkül nincs győzelem. Hogy a testedet látod, jelzi azt, hogy menet közben átértékeled a döntésedet, tán az is előfordul, hogy valamit megbánsz, valamit később hülyeségnek gondolsz. Szerintem valójában nem fogsz meghalni, de valami az életedben változni fog, vagy az is lehet, hogy a változás éppen zajlik benned és/vagy a környezetedben.
2019. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Nagyon jól összefoglaltad. Teljesen ràm illik.
2019. jún. 30. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!