Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mit jelent, ha egymás után...

Az mit jelent, ha egymás után kétszer álmodom ugyanazzal a személlyel?

Figyelt kérdés
Nem volt közöttünk jó kapcsolat, de rossznak se mondanám. Megtűrtük egymás társaságát, én legalábbis őt biztos. Többen azt mondták, azért piszkált, mert tetszettem neki és csupán rosszul fejezte ki magát. Mindkét álmomban közeledni próbált, beszélgetni, én meg kerültem.

2019. júl. 8. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet úgy lrzed, hogy lehetne köztetek valami, csak neked kellene lépned felé

Vagy rosszul érzed magad, hogy lehetett volna valami, csak te akkor nem akartad... és egyfajt rosszullét kerülget

2019. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

o o

Ilyen nekem is volt


Egy mezőn voltam és volt egy kutya ez kétszer megtortemt

2019. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tegnap egy beszélgetés során szóba került, erre ma éjjel megint vele álmodtam. Szintén közeledni próbált.

Az a baj, hogy ennek az embernek olyan a személyisége, amit én nem bírok el. Nem tudnék benne megbízni. :/ mégis ott az a "de..." szócska

2019. aug. 24. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!