Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés
Manócska1 nevű felhasználó kérdése:

Mit jelenhet ha visszatérő álmaimban mindig valami rosszat teszek akaratlanul és akárhogy erőlködöm nem tudom már jóvá tenni?

álom,vissza tér,rosszat tenni,jóvá nem tudom

Keress kérdéseket hasonló témákban: álom, visszatérés, rossz jóvá tenni

júl. 12. 20:06  Privát üzenet  

A válasz
A tudatalattidban pusztán az van, hogy félsz attól hogy amit teszel, az balul sül el, és nem hiszed, hogy helyre tudod majd hozni.Valami miatt nagyon aggodsz és ez az almodban vetult ki

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont tegnap 02:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm

# 2/2Időpont tegnap 10:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Amikor valaki akarva akaratlanul eszünkbe jut annak van jelentősége? Ha egy idegenről van szó.
Bika bak vagyok lehetséges az hogy akarva akaratlanul is a szüzek vonzanak?
KisFilm mely akaratlanul is igazolja, hogy az oceánok, tengerek felszíne nem "görbülnek"?
Letezik olyan emberi tulajdonsag vagy akarmi is az, hogy egy bizonyos szemely a legrosszabbat valtja ki majdnem minden emberbol, akaratlanul, ok nelkul?
Aki már volt tudatalatti álomban az akaratlanul is rosszakat álmodott?
Léteznek olyan álmok amikben valaki üzen neked ( akarattal, akaratlanul)?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!