Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert almodok ilyeneket az...

Miert almodok ilyeneket az exemrol? Mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

Eloszor is: mar harom eve szakitottunk, masfel eve van baratnoje. Nekem ugyan nincs kapcsolatom, csak voltak alakuloim, de rajta nem szoktam gondolkodni.

Par napka azt almodtam, hogy egy sivar uton egyedul setalt, mi meg mentunk mellette autoval es ki akartam szallni, hogy ne lehyen egyedul. De nem hagytak, hogy kiszalljak. Ezutan pedig mikor odaertunk ahova mentunk, en kerestem valamit a volt baratomnak, es vissza akartam azzal a valamivel setalni, hogy ne erezze magat egyedul. Viszont mire mgtalaltam azt a dolgot, felteteleztem, hogy vegigert az uton.

A mai almom pedig az volt, hogy alltam az udvaron a vaskapun belul, erre a volt baratom a szembe levo hazaknal dobalta be a szorolapot biciklistol. Mikor meglatott az udvarba, feljott az utra, nezett, majd tovabbtekert.

Hiszek abban, hogy ezek az almok jelentenek valamit, hisz regen a fiu kutyajaval almodtam, hogy baja lesz, es mikor kesobb szoltam neki, kiderult, hogy megtortent mar.



2019. júl. 13. 09:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, jelentenek. Azt hofy még nem engedted el. De az álom elég egyértelmű, nem akar tőled semmit, tovább megy, eltűnik.
2019. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!