Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mégis mire utalhat?

Ez mégis mire utalhat?

Figyelt kérdés
Már egészen kiskorom óta különös kapcsolatom volt az álmokkal. Számos esetben képes voltam dolgokat előre megálmodni, amelyek álltalában számomra rémisztő módon rá kb. 1 hónapra be is következtek. Ezek amúgy nagyrészt halálhírek, balesetek voltak. Viszont 3 éve már hogy egyeltalán nem emlékszem az álmaimra, ami talán annak is betudhatok hogy,szerencsére nem történt azóta tragikusabb eset a környezetembe...Viszont a tegnapi nap álmodtam. Igen furcsa volt és felkavaró. Kopár,dombos területen egy ismeretlen személlyel álltunk egymás mellet, akinek az arcára nem emlékszem, talán nem is volt neki. A távolba meglátunk egy lovast, aki egy kutyát üldöz, harcol vele. Egyre jobban közelednek felénk, futunk. Utolértek minket, mire észrevettem, hogy a kutya megsérült,mitha félig ketté lenne hasítva. A lovas csak kiabált és ránk se hederített, futottak tovább a kutyával. Ennél a pontnál hirtelen felébredtem, de éreztem hogy valami nagyon nincs rendben, valami nem volt kerek. Teljesen másabb volt mint a régi álmaim, rádásul azoknál soha nem riadtam fel, bármennyire is ijesztő volt. 17/L

2019. júl. 16. 01:04
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Ez az álom azt jelenti hogy nem tudsz menekülni és szabadulni sehogy sem a szexuális vágyaidtól! Tudom mert mikor velem ugyan ez volt akkor én is hasonlóakat álmodtam és akkor múltak el teljesen az ilyen fura álmok mikor elegem lett a sok elfojtásból és mindent kipróbáltam szexuális téren. És sajnos ez a papagájunk életébe került, azóta vettünk már egy nagyobbat de ez most nem ide tartozik. A lényeg hogy ne fojts el semmit magadba és tedd meg amire vágyakat érzel mert ezek a hülye álmok nem fognak abba maradni.
2019. júl. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem a kérdező ne aggódjon, mégha előre is sejted hogy valami balhé lesz, szerintem képtelen lennél rájönni hogy mi, megakadályozni meg pláne nem tudnád. Mégha szokatlan is számodra, szerintem csak egy egyszerű rémálom.
2019. júl. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! :) Először tényleg kissé kétségbe voltam esve a dolog miatt de, azóta már nagyjából sikerült megbírkóznom a tudattal hogy, ez csak egy számomra szokatlan, rossz álom lehetett.
2019. júl. 17. 02:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!