Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a rémálom?...

Mit jelent ez a rémálom? Nagyon ilyesztő volt.

Figyelt kérdés

Ilyen rémálmom sose volt. Itt a lényeg: Kihalt városban sétáltam egyik barátommal, majd hozzáértem a falhoz, ekkor a falakból kimásztak élőholtak. Bárhová menekültünk ott kimászott egy családnyi élőhalott. Körbe vettek egy idő után de akkor is egérutat nyertünk. A végén Székely Varga Edina fejbelőtt egy magnummal.

Szerintetek mitől lehet ez?

És mi a jelentése?



2019. júl. 19. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom.. komolyra véve a szót sok érdekes dolgot tud produkálni az agy, ha nem ismetlodik az álom akkor szerintem nem kell foglalkozni vele.
2019. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Magányosnak érzed magad(kihalt város), csak a barátod van melletted. Mert ha segíteni akarsz valakinek(hozzáértem a falhoz), azt rossz szándéknak veszik(élőholtak). Mindenki azt gondolja rólad(körbevettek), hogy nem vagy való semmire(élőholt). Ezen többnyire nem akadsz fenn(egérutat nyertük). Így hát marad neked a TV, vagy Sz V Edina hülyítése(fejbelőtt).
2019. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

elhagyatottság a közérzeted és menekülsz az érzelem felismerése, elismerése és átélése elől.

De vágyod a változást, csak nem mered.

2019. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!