Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Szóval reggel álmomban egy osztálykiránduláson voltam az általános iskolás osztálytársammal. Ez annyira nem érdekes, mivel már nem egyszer álmodtam velük, még ha az elmúlt időszakban nem is. Egy vasútállomáson voltunk, és egy boltnál vásároltam két olyan volt osztálytárssal, akik megbántottak (kettő jelent meg az álmomban, a valóságban öten voltak akik lelkileg megbántottak). Innen már sokra nem emlékszem, de azt tudom hogy az álmom végén egy fekete hajú fiúval voltam egy kisebb ilyen hát nem is tudom, nevezhetem-e tónak, igazából talán a bokánkig ért a víz, és voltak a vízben fák, bokrok, kisebb kiszögellések, amikre ráültünk. Mellettünk volt a tó vége (úgy kell elképzelni mint egy szökőkutat). A vízben voltak különböző dolgok, mint pénzérmék, régiek és mostaniak egyaránt, ráadásul olyanok is, melyek nem magyar eredetűek, hanem például régi kínai eredetűek. A fiúval ilyeneket szedtünk, illetve különböző ékszerek is voltak a vízben, mint például egy egész szett, amiben volt egy nyaklánc, egy fülbevaló pár, meg még lehet hogy volt valami csak nem emlékszem (nem tudok a színe jelent-e valamit, de ha igen akkor azért leírom: leginkább egy kagylóra hasonlítottak, aljuk rózsaszín, felfelé egyre halványabb rózsaszín). Egyszercsak egy negyvenes évei környékén lévő férfi jött hozzánk és elkezdtünk a tóban lévő ékszerekről beszélni, hogy például az egyik ékszer kitől jött. Ééés ennyire emlékszem. Remélem nem írtam nagyon homályos dolgokat. Kíváncsi vagyok hogy mi lehet a hátterében az álmomnak. Előre is köszi minden normális választ.

2019. júl. 22. 09:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve azt sem tudom hogy ez számít-e, de egy hét múlva megyek a családommal nyaralni külföldre, tenger közelbe 😅
2019. júl. 22. 09:39
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az osztálykirándulás az iskolai életedet jelképezi. Vasútállomás a pályaválasztással kapcsolatos. A két, akik megbántottak osztálytársak közös fizetős dologban vagytok(bolt).

Szükséged van egy szenvedélyes(fekete hajú) fiúra, akinek kiöntheted(tó) a szívedet, a sikereidet(fák), kudarcaidat(bokrok). Közös időtöltések(kiszögellések). És végső soron(tó vége) az egész a vidámságról, szexualitásról szól(szökőkút). A kapcsolat a közös tapasztalatszerzésről(pénzérme), aminek a témája változó(régi, új..) szól. Az értékeket bennetek, tudat alatt találjátok(szedtünk), vagyis belső értékről van szó(víz alatt). Továbbá fontos, hogy szépnek lásson(ékszerek) tetőtől talpig(szett), szűzinek(kagyló), ami mélyről(alja), megkérdőjelezés nélküli(rózsaszín). Komolyság, megértés(40-es férfi).

2019. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2019. júl. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Így belegondolva vannak dolgok amiket tényleg így is gondolok. Például a pályaválasztás. Lényegre törő volt úgyhogy most tisztán értem ☺️
2019. júl. 25. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!