Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ezeket?

Miért álmodom ezeket?

Figyelt kérdés
Múlt héten ha jól emlékszem, két egymást követő napon álmodtam furcsákat. (Ez most így hülyén hangzik, mert hát mindenki általában furcsákat álmodik, de nálam ez más miatt furcsa). Körülbelül három éve szinte véglegesen összevesztünk a keresztszüleimmel (apai ágon, keresztanyám). Tulajdonképpen"én voltam az okozó" de erről részletesen csak akkor szeretnék írni ha a helyzet megkívánja (magyarul ha a választ azzal lelhetem meg). Az első álomban csak a végén jelent meg keresztanyám úgy, hogy felhívott és rögtön elkezdett velem úgy beszélni, hogy rosszul esett, nem tudom, és ha jól emlékszem akkor sem tudtam, hogy miről beszél, miket mond, de egyből elkezdtem védeni magam és sírva elkezdtem "kiabálni" hogy ő is nagyon megbántott, stb. Az utána lévő álomban kislány voltam, és nem is az én saját kislány kori testemben. Itt nagyobb részben vett részt az álmomban. A valóságban egy fia van, de itt olyan mintha két gyereke lett volna (van valóság alapja de ezt is csak szükség esetén részletezem). Emlékeim szerint ő sem nagyon a saját testében volt, mégis tudtam hogy ő az. Játszott és foglalkozott velem, de mégis azért tartottam tőle a távolságot. Sajnos ennyire emlékszem most, lehet hogy később még feltörnek emlékek, amiket talán le is tudok értelmesen írni. Előre is köszi.

#álom #veszekedés #keresztanya #nem saját test #egymás utáni napon
2019. júl. 22. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti,hogy nem látja be a saját hibáit,van takargatni valója bőven,mégis úgy érzi ő a sértett fél.Másokkal is kétszínű,nem annak adja ki magát amilyen valójában,alakoskodik.Enne ellenére a tökéletesség fényében tündököl.
2019. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De amùgy ha az âlom.kategóriába teszed lehet többen válaszolnak.Így csak a saját álnaim alapján tudom megfejteni.
2019. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Még talán annyi,hogy ùgy érzed bármikor keresztbe tehet neked.
2019. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Tudom hogy oda kellett volna rakjam, csak válaszoltam egy kérdésre ebben a kategóriában és valahogy így adta az én kérdésemet is, aztán meg nem tudtam leszedni 😅
2019. júl. 22. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jöttök ki, nincs rád jó hatással lelkileg. Talán nem rossz ember, de akaratlanul is folyton megbántjátok egymást.Szerintem hanyagold ezt a kapcsolatot, vagy a lehető legjobban minimalizáld és addig egyik füleden be, másikon ki.
2019. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2019. júl. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!