Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan tudok meghódítani...

Hogyan tudok meghódítani felszedni egy rák nőt?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok, meglátások jöhetek.

Én 30F, a kiszemeltem 28N.



2019. júl. 24. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Szép csendben mögé lopakodsz és rádhátrál.

A "rák" jegy általában család-centrikus, időben vesd fel a házasságot és családalapítást, harminc felé amúgy a más jegyűek nők is várják ezt. Sok boldogságot, éljen az ifjú pár!

2019. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem ez lesz a nyerő módszer...

https://www.youtube.com/watch?v=u18pYCdbBHk

2019. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Általánosan îrom, hogy egy Rák nem szereti ha ajtóstul rontanak be a házba , és az a mondat se nyerő náluk, hogy : “ kezdjünk egy laza kapcsival, és meglátjuk mi lesz....” . Fontos, hogy érezzék bizhatnak a másikban.

Nem biztos hogy a túlzott ragaszkodás , és csöpögő , “mindig veled “romantika bejön, mert bár ezt írja a horoszkópok 90%-a, a valóság az, hogy a Rák rögtön kiszagolja ha valaki ki akarja sajátítani , írányítani ,

“ megfogni” .....s ettől gyorsan kihátrál.

2019. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú, az anyám is rák nő. Hülyíteni kell és ezek a pasik jönnek be neki. Aki komoly és normális az mindig közömbös neki. Ja, és legyél lovagias. Azt imádja nagyon :-D
2019. júl. 25. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

En rak no vagyok, az ex palijaimban altalaban ereztem mindig vmi kihivast vagy vagy vmi kesztetest hogy nekem ez kell vagy csak ugy hogy egyszer elkapjam:-)


Ezek a palik 99% esetben mind kirivoan nehez esetek voltak mert mar a kulsejukben-eletviteluket is eszerint eltek.. mind nagyon okos volt de onmagaban hulye is ha ezt valaki erti..

Nekem oroszlan az aszcendensem szeretem a kihivast ugyanakkor rovid idon belul szeretem azt is tudni higy megbizhatok a masikban.. sokaig ne hulyitsenek mert rajovok ido elott ugyis es akkor fordul a kocka:) Szeretem azt aki humoros, es nem jatsza meg magat semennyire ami a sziven ami szajan.. en is ilyen vagyok nem igazan gondolkozok mielott kiejtem a velemenyemet a szamon...:) csak termeszetesen... Szeressena szexet es tudjon ferfikent viselkedni, tudja hogy mit akar es ezt esszel erje el ne erovel.. ahogy irtak akik ajtostul rontanak be a hazba en azokat nem kedvelem..(tul onteltek en pedig tul valogatos vagyok...!)

Ha mar ezo az eddigi palijaim mind vizontok, bika vagy bika-skorpiok voltak....

Es altalaban ok is fognak meg elso latasra.... ket mondat utan pedig a skorpiok:))) de a vizontoket mar kulsore megallapitom:)

Egyebkent veluk hosszutavon nem jottem ki, “konnyen lesznek “hutlenek de a humoruk verhetetlen:)

23no rak oroszlan aszc oroszlan hold.. ha valaki statisztikat keszitene pedig az 5. Es a VII. Hazam skorpio.. :)

2019. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Forró vízbe kell dobni! Ja, nem, az a homár, bocsi!
2019. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
lemerülsz a víz alá és mek*rod a petéit
2019. szept. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En ismerek ràk nöt.

Maximalista karrierista komoly karakàn erös tudatos egyéniség es csaladcentrikus, vezetö beosztasu elég magas fizuval de gyerekkent is megtalalta mindig a szamitasait.

Talpraesett valahol intelligens, egeszseges (nem elhizott igenytelen), motivalt ffiak az esetei.

Akik le is tudnak tenni valamit az asztalra, ugy ertve hogy ferfikent is viselkednek, de valahol befolyasolhatok is, de nem hatrahuzo papucsok, de alkalmazkodoképesek


De latom a 4. valaszado ennek homlokegyenest ellenkezöjet irta. Ennyit a horoszkopokrol :D

2019. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja es a meghoditasa:

Kb meghivod valahova (nem lepukkant helyre de nem is draga magasztosba, hanem ami olyan kellemes zene a hatterben),jokat beszelgetsz vele, humor is van es udvariassag es ereteted vele hogy ö a nö es tiszteled kedveled es hoditasz, es bemutatod magad szerenyen amiböl lejön hogy magabiztos sikeres vagy tudatos, talpraesett vagy szakmailag.

2019. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 -remete- ***** válasza:
A rák fog felszedni és ha méltó vagy rá mindent megtesz erted.
2019. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!