Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi-Ikrek nő párosró...

Skorpió férfi-Ikrek nő párosról vélemények? Valakinek pozitív tapasztalat?

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

16 éve :-)

Jól működik. Legalábbis nálunk.

2019. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen parost latszolag elvannak tobb eve.


Bar a pali nagyon skorpio szerintem tobb jegyeben is megjelenik!:)

2019. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Horoszkóphoz ennek semmi köze sincs.
2019. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó szex, nyitottság , ...aztán az Ikrek kezd beleunni hogy a Skorpió (is) zabolátlan, ahogy ő is, s mikor már “révbe érne”, a Skorpió még mindig másokra kacsingat.

Ha egymásnak el tudják nézni eme “ hibát” , talán van esély hosszútávú (jö ) kapcsolatra.

2019. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Megérdemlik egymást.
2019. júl. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha tényleg erősen olyan a jellemük, mint ahogy a horoszkóp leírja, akkor ne. Soha többé nem állnék össze skorpióval. Szinte megszállott volt irányomban, nem hagyott levegőt, mindenről be kellett számolnom, sokszor belenézett a telefonomba is. Mindig mindenről be kellett neki számolnom. Konkrétan volt olyan eset, hogy egyik barátnőmhöz mentem bulizni és ő addig a kocsiban ült a ház előtt. Előbb-utóbb megfojtja a skorpió az ikreket. Túlzottan pesszimista, agresszív, szexmániás, kontrollmániás, féltékeny a skorpió, legalábbis akit én ismertem.
2019. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szexuális téren biztosan passzolnak egymáshoz :)
2019. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Skorpió fiú vagyok (Oroszlán aszcendens) és összejöttem egy ikrek csajjal (Halak aszcendens). Jó páros abból a szempontból, hogy mindíg tudnának mit csinálni, Az ikreket vonza az új dolgok a skorpió pedig szereti magát belevetni ezekbe. A skorpió tud imponálni az alapos hozzá állásával mivel az ikrek esetek nagy részében felületesek, az ikrek pedig kitudja ragadni a skorpió az apró felszines dolgokkal ami sokszor fantasztikus. Tanulhatna eggyik a másik embertől elég sokat. Azonban egy kapcsolat az más tészta. Az ikrek épp ésszel puszta logikával próbálja felfogni a világot a skorpió pedig intuíció segítségével és a dolgok mélyére látásával. Az ikreknek olykor túl bonyolult a skorpió és megérthetetlen épp ésszel. Ezért szükséges ha elmélyülnek ilyen téren, hogy megértsék a miértjüket. A skorpióknak néha már elege lehet a felszínes dolgokból és ezért nem kelt fel bennük annyi értéket a másik személye.


Minden esetre a mi kapcsolatunk véget ért azonban nem ezen alapul. Ha két ember szereti egymást akkor szeretni is fogják, mert belülről érzik a vonzást. Fontos az is kinek milyen volt a fiatal kori évei. Milyen volt a családi háttere és mik a céljai az életben és milyen a jelleme. Ezek eltérésével még a legjobb párosítások sem maradnak meg sokáig egy fedél alatt.

2019. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!