Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán férfiak! Tudom senki...

Oroszlán férfiak! Tudom senki sem egyforma, és nem csak a csillagjegytől függ, de mégis szeretnék egy választ tőletek! Mennyire vagytok hűségesek? Mennyire tudtok csak egy nőre koncentrálni? Mennyire vagytok őszinték a nővel, aki tetszik?

Figyelt kérdés
2019. aug. 1. 12:30
 1/8 anonim válasza:
77%
Hát ha a vénusz felszálló ágban van, akkor simán, pláne ha egy holdfogyatkozás alatt született szűz a csaj. De ha a mars és a jupiter együttállásban van, akkor indul a vadászat.
2019. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Apám oroszlán.Nem volt a hűség példaképe soha.De az igazmindó juhász címre se pályázhatna.Én Bika vagyok,oroszlán,aszcendessel,az anagyon hülye hűséges,és hazudozós sem.


Hidd el semmi köze hozzá egyébként.

2019. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Amikor telihold van akkor mindig rámjön az a pillanat, hogy másik nőre van szükségem, ez kb hajnalig tart aztán elmúlik.
2019. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire vagytok hűségesek?


Nem hűségnek nevezném, mert az egy alacsony szintű ösztön. Inkább tudatosságnak hívnám. A vágyaim és ösztöneim ura vagyok.


Mennyire tudtok csak egy nőre koncentrálni?


Csak egy nőre tudok koncentrálni. Nem is tudnék olyat csinálni, hogy megosztom a figyelmem, és esetleg több nővel ismerkedek. Ha valakire figyelek, akkor rá a figyelmem 100%-ával.


Mennyire vagytok őszinték a nővel, aki tetszik?


Teljesen őszinte vagyok mindenkivel, és soha nem hazudok, kamuzok. Nem taktikázok, nem játszadozok. Nincs értelme nem őszintének lenni.

2019. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez eddig nem túl biztató!
2019. aug. 1. 13:06
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Én ismerek ilyet vízöntőbe,ês kosban is....Szerintem nem ebből a csillagkêpes fa#$zságból kéne ezt eldönteni.Mert ahogy írtad,nem csak ez számít.Ráadásul,ha ebben akarsz hinni,akkor lényeges a születés pontos ideje,meg még más baromságok.Ez olyan hogy a napi oroszlán horószkóphoz írt jóslat minden oroszlán pasinak be is fog jönni aznap??(2)
2019. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oroszlán férfiak! Hogy álltok a sertődékenységgel? Mennyire vagytok azok?
2019. aug. 1. 21:23
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Mi az a sértődékenység? Utoljára talán 14 évesen élhettem át ilyesmit.
2019. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!