Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a 9-es és a 11-es szám...

Niceszisz kérdése:

Mi a 9-es és a 11-es szám összefüggése?

Figyelt kérdés

Nagyvonalakban felvázolnám a történetünket. Megismerkedtem egy Férfival évekkel ezelőtt, első látásra szerelem alakult ki, de sajnos az élet szétválasztott minket nagyon hamar. Vajon lehet még valaha bármi köztünk ebben a földi életben?

Az én horoszkópom: nyilas

Az övé: bika

Szül.dátumom: 1991.12.13 =9

Szül dátuma: 1986.04.26 =9

Az első találkozásunk napja: 2011.12.20.kedd =9

Jövőre pontosan 9 évvel később: 2020.12.20vasárnap =9

2020.12.13 =11 ekkor leszek 29éves =11

Lehet ebből valami, vagy szimplán túlkombinálom?

Nagyon szépen köszönöm annak az illetőnek, aki rám szán az életéből 10 percet, hogy segítsen Nekem.

Szép Napot!

27/nő



2019. aug. 1. 12:55
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
69%
Mivel 9/11-én terrortámadás volt, amiben többezren meghaltak így egyértelmű az üzenet: meg fogsz halni. Úgy 132 éven belül. Sajnálom.
2019. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem lesz belőle semmi, mert a bika felöklel.
2019. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Toboz111 ***** válasza:
44%

A 9-es szám a teljesseg, a tökéletesség, a spirituális út száma.

11-es mesterszám, de csak annak aki mester módon éri és működteti önmagát és az életét.

Ha nem: 1+1= 2. A dualitás, kétség, érzelmek száma. /1: a vezető, a minden kezdet, irányitás/

Bika földjegy, a Nyilas tűz. Általanosan a józanság, biztonság, kényelem kerül össze a kalandvággyal, lobogással, a változatossággal.

Tartós kapcsolat általában akkor alakul ki két ember között, ha megvan az a bizonyos kapocs /tapasztalat, tudás../, és erről a leszületésük előtt megállapodtak.

Nos a ti esetetekben az a kérdés: csak a kapocs hiánya miatt vagy mert nincs dolgotok egymással alakult így az életetek? Esetled csak egy lélekfelismerés, ami megmutatta ez is lehetséges az életedben, de valaki mással - ebben az eletben ővele nem?

Valószínűleg, ha eddig elolvastad már tudod is a válasz a kérdésre - az érzelmeid elárulták.

2019. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Juj, én meg 29-én születtem, ráadásul 93-ban. Szerintem minket egymásnak teremtettek.
2019. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Én meg kilenc évesen születtem, a hideg kirázott, ez biztos nem lehet véletlen!
2019. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ******?! ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem 911 volt Amerikában a segély hívószám? 🤔
2019. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!