Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz és halak mennyire illik...

Szűz és halak mennyire illik össze? Mi a tapasztalatotok

Figyelt kérdés

Bár nem nagyon hiszek ilyenekben, de csak úgy poénból érdekelne. :D

16L



2019. aug. 3. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Semennyire.
2019. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem nagyon szoktam adni az ilyen dolgokra, de van a közeli ismerőseim között két halak és két szűz. Egyik hal sem jön ki egyik szűzzel sem. A hal még valahogy elviseli a szüzeket, de a szüzet a hideg rázza a halaktól. Persze 4 ember alapján nem nagyon lehet általánosítani :)
2019. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bár igazából én még eléggé hasonlítok a halak jellemzőire, de ő (a maximalistaságot leszámítva) inkább halakra hasonlít, mint szűzre.
2019. aug. 3. 12:56
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
A szűznek a halak, a halaknak a szűz a legjobb.
2019. aug. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szemben álló jegyek szóval elvileg vagy nagyon jó lehet a kapcsolatuk mert kiegészitk egymást vagy nagyon nem bírják egymást...

Halak-Szűz pár volt Ananda Abbington és Martin Freeman, de már nincsenek együtt.

2019. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Na, párom pont halak, én szűz, és már egy éve elvagyunk, sosem volt semmiféle baj köztünk. Bár mi sem hiszünk ilyenekben.
2019. aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
51%
Ha működik a kémia akkor felesleges ilyeneken gondolkodnod!
2019. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Exem szűz én halak


Jól kijöttük,nem ez volt a gond

Legjobb fiú barátom szintén szűz,imádom,ő is jól kijövünk

2019. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!