Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Üdv mindenkinek. Kíváncsiságbó...

Üdv mindenkinek. Kíváncsiságból kérdezem csak hogy kire mennyire jellemző az adott csillagjegye? Illetve annak jellemvinásai. Esetleg a tapasztalatai a párkapcsoltba összeférhetőséget illetően (mondjuk bak férfi rák nő)

Figyelt kérdés

2019. aug. 4. 11:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nálunk ketten vagyunk a családban ikrek és ketten vannak vízöntők. Nagyon sokszor előfordul hogy mi ketten ugyanúgy gondolkodunk/csinálunk valamit a másik ikerrel és a vízöntőknél is. Lehet amúgy nem emiatt van de mi mindig erre fogjuk. :D
2019. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mivel feloldottam a személyiségem, vagyis az egóm, ezért semennyire.
2019. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rák vagyok, nagyon egyező.
2019. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Én Rák vagyok,kb.50-60%ban igaz rám. Sokszor inkább pl.racionális döntéseket hozok mint érzelmieket. Nem vagyok full romantikus,sőt, viszont gyorsan meghatódok vagy elérzékenyülök. Házias vagyok és akiben teljesen megbízok,annak nincsenek lehetetlen kérései. ( az élet minden területén;) ) Nem vagyok munkamániás de szorgalmas és kitartó annál ibkább.

Engem a Skorpiók vonzzanak nagyon, Szűzek ( de csak azok akiakiknek van egy eszméletlen szexi kisugárzása). A Halak érdekes mód idegesítenek, de ez attól is függ hogy mennyire " halak".

2019. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Halak vagyok és nagyon igazak rám a jellemzők... Igazi kis tutyimutyi lennék, de szerencsére a Mars jegyem az oroszlánban van, ami ad nekem egy kis löketet. 😂
2019. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
En is rak vagyok ram kevesbe jellemzoek a jegyek.. sokkal inkabb az oroszlan jegyei ( holdjegyem, merkur, fekete hold stb....)
2019. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy a laikusok miért csak a csillagjegyet nézik... Ja de. Azért, mert laikusok.

Rám nagyon jellemző a Szűz minden jellemvonása, viszont a Halak befolyása is erősen felfedezhető, főleg ha szetelemről van szó.

2019. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A Nap jegyed önmagában semmit sem ér, a teljes születési képletet kell értelmezni. Az is előfordulhat, hogy az összes bolygód különböző jegyekben van, de önmagában még ezt sem lehet értelmezni, nézni kell a fényszögeket, házakat.

Nyilas vagyok, nem csak a Napom, hanem a három másik bolygóm is, de csak mérsékelten igaz rám a Nyilas, mert van még egy domináns jegy a képletemben, ami pont nem hasonlít a Nyilasra.

2019. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Bika nap, mérleg asc. Nagyjából stimmel, hol az egyik, hol a másik dominál. Akiktől frászt kapok: ikrek, nyilas, halak.
2019. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semennyire nem jellemző.
2019. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!