Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nő Bak férfi kapcsolata...

Rák nő Bak férfi kapcsolata milyen kilátásokkal rendelkezik? Csak kíváncsi vagyok, felületes az érdeklődésem az ilyesmi iránt

Figyelt kérdés

#asztrológia #pár horoszkóp
2019. aug. 4. 15:45
 1/6 anonim válasza:
0%
A Rák nő nagyon házias és család-őr. Mindene az otthon nyugalmának biztosítása. A Bak férfi munkamániáját jól viseli, megértő és hamar megszokja, sőt úgy találja, hogy a család érdekében vonul el a férje és temetkezik bele a saját hülyeségeibe. Ha azonban a Bak visszaél a Rák hűségével, és félrelép, gondolván, hogy az asszony úgy is megbocsát, azzal hatalmas hibát követ el. Egy életre összetöri hűséges hitvese szívét. Ha viszont a hitves találna egy másik pasit, akkor a Bak sokáig nem hinne a szemének sem!
2019. aug. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy bak sokáig bírná a rák hisztijeit.
2019. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gryphon ***** válasza:
XD ez komoly? ha az életben ilyen h.lyegégek alapján élnél, már meghaltál volna. Az se normális, aki ilyenekben hisz. Az életed ilyen ostobaságok nélkül is megy, semmit nem határoz meg benne, hogy rák, vagy bak vagy. Remélem tudod, hogy Valaki leül akár naponta és megírja egy újságnak, mert a sok ostobának erre van igénye? Sok sikert a kapcsolatodhoz...
2019. aug. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Boond ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy ki milyen csillagjegyben született, hanem hogy milyen ember. Azt pedig ismeretség alapján tudod eldönteni.
2019. aug. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én rák nő vagyok 31 éves, de sosem tudtam kijönni hosszútávon a bak pasikkal !


3 bak férfi volt eddig az életemben és egyikkel sem tudtam hosszú ideig együtt maradni.

2019. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sz*rral. A bak rideg, a rák meg hisztis.
2019. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!