Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nő és halak nő közti...

Nyilas nő és halak nő közti barátság feszültségekkel?

Figyelt kérdés
Nyilas jegyű teljesen laikus nő vagyok a témában, de már nem tudom egybeesésnek betudni a történteket: eddigi életemben 2 baratsagom ment tönkre különböző okokból halak jegyű nőkkel, valamint jelenleg most is viharos barátságban vagyok egy halakkal, akit amúgy közeli batátnőmnek tekintek. Tényleg lehet jegyek között alapvető feszültség?

2019. aug. 5. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Igen. A Halaknak rögtön,mindig tetszik, ha valaki jön, és szinte felfordítja az életét, jön- megy, pörög. Csak aztán rájön, hogy a nyilas mindig ilyen, ő meg csak kezdetben bírja a tempót.
2019. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az 1. irja. Vigyazz a rakokkal is!
2019. aug. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ******?! ***** válasza:
Ó! Egy azonos nemű mellet, miért nem kezdesz (ki) egy azonos csillagjegyű lánnyal? Kétszer már mellékvágányra mentél.
2019. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A barátság mióta kikeztés?
2019. aug. 6. 19:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy meg sosem csillagjegy alapján kerestem barátokat, erre az egybeesésre is utolag jottem rá, miután kiváncsiságból rálekerestem a csillagjegyükre. Szóval tenyleg furcsa
2019. aug. 6. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!