Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az ikrek jegyűek tapasztalaito...

Az ikrek jegyűek tapasztalaitok szerint kikkel illenek/nem illenek össze?

Figyelt kérdés
2019. aug. 5. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Vonz: Nyilas, Merleg , Vizöntő

Taszít: Rák, Bak, Halak


Jó a szex vele, de hosszútávon befuccsol : Skorpió, Kos

2019. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SHARON TATE válasza:
69%

Vonz: bak skorpió kos

Taszít :halak oroszlán nyilas


Ikrek nap skori aszc

2019. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem jó döntés hoszorkóp alapján keresni a partnert...
2019. aug. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fruzs33 ***** válasza:
64%

Személyes tapasztalataim alapján a Kos,Bika,Oroszlán,Mérleg,Nyilas,Vízöntő jegyekkel lehet működő képes kapcsolat.

Sokat számít ebben az aszcendens is.Bika napjegy és vízöntő aszcendensű a párom,nálunk azért működik.

A rák nem hagy szabad teret az ikreknek,ezért nem tud kibontakozni a kapcsolat,barátokként jobban működőképes.

A Bak teljes ellentétben áll az esetek nagy részében az ikrekkel,ezért csak akkor működik jól,ha vele hasonló csillagjegy a születési órája alapján,vagyis az aszcendense.Így van ez a Nyilassal is,de itt nem ütköznek a dolgok,ha előnyükre fordul az ellentéteik,illetve különbözőségeik.

A halak álmodozó,az ikrek pedig komoly,kommunikatív,társaság kedvelő(ez a kettősség jellemez engem)

Nlcafé nagyon jól leírja sokszor a dolgokat.Viszont az ikrek-ikrek párosításnál nem adok igazat.

2019. aug. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Személyes tapasztalatom az Ikrekkel az, hogy akkor is hazudik, amikor levegőt vesz. Folyamatosan próbálkozik nőknél, előbb-utóbb félredug. HA lebukik (bármivel) tagadja, akkor is ha a 2 szemeddel láttad, vagy bizonyítékod van.

Rettenetesen jól tud könyörögni és ígérgetni. Az ígéreteit sz@rik betartani.Téged simán hülyének néz....stb



Sok boldogságot!

2019. aug. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Az Ikrek nő is hajlamos a félrelépésre, még idősebb korában is!!

Fiatal, 26 éves Ikrek nő két gyerekkel, Vízöntő élettárssal, egy RÁk nős emberrel lépett félre, és még sok mással is.

61 éves nő a 70 éves férje mellől kacsingat ki..

2019. aug. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne csak horoszkóp alapján keress. Én Bak nő vagyok, párom Ikrek férfi. Mindenhol azt olvastam a legrosszabb páros. 8 éve együtt vagyunk, jövőre a felesége leszek. Nagyon sok minden más is közrejátszik, amihez szükségesa születési dátuma percre pontosan és születési helye.
2019. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!