Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt asztrológus? Vagy...

Van itt asztrológus? Vagy olyan személy, aki annyira beleásta magát a témába, hogy tud nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Érdekel az asztrológia. Barabás Erika - Karmaasztrológia az alapoktól című könyvét olvastam, most próbálom elemezni a képletem, de elakadtam.


Mit láttok ebből a képletből?


Az igazság az, hogy nem találom az utam. 25 éves vagyok és fogalmam sincs mi érdekel, mit csinálnék szívesen. Olyan munkám van, amit utálok.Néha azon is elgondolkozom, ismerem e magam egyáltalán ?!


[link]



2019. aug. 8. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel csináltad ezt?Borzasztó, nem lehet olvasni róla rendesen. :D
2019. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D-Mano ***** válasza:

Még nem túl sokat tudok az asztrológiáról, és most már egy ideje felfüggesztettem a témát (később mindenképp folytatni akarom).


Szóval nem tudom elemezni a képletedet, de van néhány jellegzetessége, amit még én is látok.


Az önismeret, az "utunk megtalálása", az identitás leginkább az I., az 5. házhoz, az Oroszlánhoz és a Naphoz tartozik.


Neked pedig van egy durva, 6 bolygóból álló stelliumod az I. házban, a Nappal a kellős közepén. Ami pedig teljesen zavarossá teszi a személyiséget. Mert (nagyon leegyszerűsítve) egyszerre 6 különböző belső személyiség alkotja a te teljes személyiségedet. Ezeket a belső rész-személyiségeket kell jól megismerni, megérteni és harmónikus egységbe kovácsolni.


Mivel 6 bolygód van az I.-es házban, és a bolygók különböző házak urai, a legtöbb életterületed problémáinak megoldásában kiemelt szerepe van az I.-es ház által jelölt életterületnek.


Az Ikrekhez tartozik az árnyék-én és a többszörös személyiség témaköre. Az 5. házhoz- többek közt- az öntudat és a személyiség kialakítása. A te képletedben a Sárkányfarok (Leszálló Holdcsomópont) az Ikrekben van, az 5. házban. (Ez az állás nincs benne a képben, amit küldtél, de utánanéztem.)


A Sárkányfarok kiemelt karmajelölő (ugyanúgy, mint a Lilith).


Tehát Sárkányfarok helyzete nálad olyan karmára utal, ami árnyékén-ekkel és többszörös személyiséggel kapcsolatos (mert az Ikrekben van), és ez leginkább az öntudat és a személyiség kilakításának az életterületén jelentkezik (mert az 5. házban van.)



De az I. és az 5. háznak olvass jobban utána, sok minden más is van azokban, ami érdekes lehet számodra. Gondolom, a könyved, amit említettél, is tárgyalja ezeket.


Akinek árnyék-énje van annak nehezen megy önmagától kibogoznia saját maga személyiségét és a karmáját. Neked viszont nagy valószínűséggel többszörös árnyék-éned van, a fentebb leírtak miatt, ezért külső segítség, útmutatás nélkül szinte lehetetlen egyedül megválaszolnod ezeket a kérdéseket. Habár pont az a fő karmád, hogy megismerd önmagadat és megtaláljad az utadat.


Szóval igen, a képleted pont azt a problémát mutatja a legjellegzetesebben, amivel kapcsolatban feltetted a kérdést.


Amit itt leírtam az nem 100% biztos, mert én is épphogycsak belekontárkodtam az asztrológiába. De hátha lesz itt valaki, aki nálam jobban tudja/ többet tud.


Azt ajánlom, hogy keress egy hiteles hozzáértő asztrológust- bár az jó kérdés, hogy hol találni ilyet...


Ha még kérdésed van, szívesen válaszolok, habár, amit tudtam, nagyjából leírtam.

2019. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Regiomontanus asztrológiai program a neve, ezt küldte munkatársam, hogy ezt használják ők is az asztro tanfolyamon, én meg jelenleg még csak tapogatózom, ezért is kértem egy kis segítséget :)


2. Úristen.. rázotta hideg, ahogy olvastalak. Köszönöm! Írhatok privátot?

2019. aug. 9. 20:10
 4/6 D-Mano ***** válasza:
Persze írhatsz.
2019. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jo kis 1. hazas stellium. Gratula :)


Nem tetszik magacska egy picit egocentrikus lenni? :D


Biztos, hogy mindig 'Cash is King'?


"Ha lenne penzem, akkor .........-val (a pontozott reszre az 1. hazas bolygoid altal kepviselt dolgokat kell beirni) kapcsolatos problemaimat meg tudnam oldani MAGAMNAK es EGYEDUL.


Ezt a 2. hazas Szaturnusz is megerositi. Minden gondodat a penzhianyra fogod.


Ugye a stelliumokat ugy kell megoldani, hogy a szembenlevo hazon dolgozva kell egyensulyba hozni.


Tehat neked egy mely erzelmeken nyugvo parkapcsolat kell. Ahol megtanulod, hogy ne legyel onzo, hanem masokert felelsz, illetve mit nem lehet penzzel elintezni.


Tovabba a kollega mondta, hogy nodusz van az 5-ben, gyerekvallalas.... Ugy aztan meg kevesbe leszel onzo :D

2019. aug. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta segítséget kapni? Ha nem, írj privátban!
2021. márc. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!