Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért "sztárolják" annyira a...

Miért "sztárolják" annyira a Skorpió és Vízöntő horoszkópot?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a legtöbb kérdés róluk szól, meg a horoszkópos oldalakon is mintha őket említenék meg a legtöbbször. Miért olyan különlegesek?

2019. aug. 10. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Mert nekik van a legtöbb negatív tulajdonságuk.
2019. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Vizontot nem tudom, de a Skorpio az egyik legutaltabb, ha nem a legutaltabb jegy. Amerikai oldalakon szinten a Skorpio meg az Ikrek a legbeszeltebb es “legutaltabb”
2019. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 D-Mano ***** válasza:
66%

A Skorpió a legrejtélyesebb, legmágikusabb mind közül. A Skorpióhoz tartozik a valódi hatalom és uralom kérdése. Plusz a szexualitás leglényege is a Skorpióban található meg. (Mindegy miért- habár sokat tudnék róla írni- de a szexualitás az emberi élet és sors majdnem legelemibb mozgatóereje. Jól rátapintott Freud, amikor mindenben a szexualitást látta [12-ből 5 életterület, és 10 bolygóból 4, valamint a 2 kiemelt karmajelölőből is az egyik erőteljesen átitatott a szexualitással...].) Ezen kívül a Skorpió a legönelemzőbb jegy. És egyébként a Skorpió útját követve valóban képes lehet az ember önmagát egyre jobban megértve, önmagában egyre jobban elmerülve, a világ metafizikai igazságainak megértésére.


Szóval a Skorpióhoz tartozik a hatalom, amit ki lehet nyilvánítani, és a rejtély, amit örökké kutatni lehet/ kell. Plusz a szex olyan téma, ami kiemelten népszerű, és a Skorpió tanításában van ott a legfelsőbb élmény, amit várunk a szextől.


Ezek miatt a Skorpió.


Alapból fontos megjegyezni, hogy az emberek zöme, így az asztrológiai fórumozók zöme is csak a Napjegyével (a Naphoz tartozik az Ego) van tisztában, ezért, ha asztrológiai témát olvas vagy abban fórumozik, akkor leginkább a saját Egojának megerősítését vagy az Egojának simogatását várja ezektől.


De ezt megemlíteni a Vízöntőnél kiemelten fontos. A Vízöntő nem olyan bonyolult, mint a Skorpió, ő csak egyedi és különc szeretne lenni, és a fórumokon ehhez keres megerősítést.


Nézzük az Ego-császárt, az Oroszlánt. Őneki a vágya a legnagyobb az Ego-erősítésre, simogatásra. De ő azért van viszonylag keveset fórumon, mert eléggé világi (azaz gyakorlatiasabb, földhözragadtabb) jegy is- azaz a mindennapi életében, a hús-vér valóságban kiharcolja magának a elismerést. Vagy legfeljebb instagramon mindenféle fejtegetés ("elemzés") nélküli like-okban, kommentekben kiéli ezen vágyát. Szóval, habár találunk Oroszlánokat fórumokon, ezért nem szaporodtak túl.


A Skorpió a rejtettebb, a Vízöntő pedig az elvontabb közegekhez vonzódik, ezekhez az igényekhez pedig az ilyen fórumok elég közel állnak.


Mindenkiben mind a 12 jegy megértésének késztetése ott van, mivel a spirituális fejlődéshez mind a 12 jegy archetípusát integrálni kell. Sokaknak lehet kiemel témája a Skorpió és a Vízöntő- és az útkeresés náluk hasonló úton nyilvánul meg sokszor, mint, ahogy a Nap-jegyeknél kifejtettem.


Habár az útjuk ezeken a témákon keresztül vezet ezeknek az embereknek, legtöbbször az átlagember szintjén vannak. Hiába érzik magukat különlegesnek, mert az asztrológia "misztikus" világába csöppentek, vagy ott keresik az útjukat.


Amilyen ezoterikus, spirituális információkhoz manapság a legkönnyebben hozzá lehet jutni, megnyugodhatunk: azok, akik ezen az úton indulnak el, azoknak a többsége még mélyebben merül a káprázatokba és még tévesebb tévutakra téved...

2019. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ******?! ***** válasza:
38%
Mart celebek és hobbiból.
2019. aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

12 eletterulet.


En ugy tudom, hogy csak az 5. 7. 8. van szexualitassal atitatva.

2019. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vízöntő vagyok Skorpió aszcendenssel. Én nem hallottam még erről a sztárolásról, de köszi, most már jobban érzem magam :)
2019. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Mert a vízöntők nagypn egyedi és független, kreatív és szabad lelkek. Nehezen értik meg őket mások. Valaki egyedinek tartja őket.

Skorpiókat félreértik és nem tudnak a lelkükbe látni, hiába nekik van a legnagyobb. Én is skorpió vagyok és nagyon mély érzéseim és gondolataim vannak, törődök másokkal és sajnos engem sem értenek meg. Valamikor azért, mert nem is szeretnének vagy csak nem képesek a lelkembe látni, valamikor nem engedem. Nem mindneki érdemli meg, hogy egy skopió megnyíljon előttük/nekik, ez nem egy könnyen jövő dolog. A megérzéseink pedig megsúgják, hogy ki milyen jellem és így, akik utálnak, először magukba kéne nézni, hogy miért történik az velük, ami.. ;)

2019. szept. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt azért sok a skori kérdés, mert minket érdekel a spirituális.

Másrészt a, ahogy fentebb írták sok a rossz tulajdonságunk, de félre is értenek minket. Ha egy skorpió árt, annak nyomós oka van nem kedvtelésből viselkedik "tapló" módjára.


Vízöntős kérdést nem láttam sokat :)

2019. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem sztárolják sehol egyik jegyet sem. Ugyanolyan emberek, mint bárki más, semmivel nem különbek a többitől. Ugyanúgy hajlamosak a pletykás viselkedésre, ugyanúgy rosszindulatúak, mint az emberek többsége, stb... Ja és könnyen ki lehet ismerni mind a két jegyet, csak figyelni és tanulni kell. 😉
2019. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2020. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!