Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Imádja még rajtam kívül...

Imádja még rajtam kívül valaki a mérleg jegyű embereket?

Figyelt kérdés

Annyira megbízható,hűséges,igaz barátok,ráadásul aranyszívűek is. Én ezt tapasztaltam sok mérleggel. <3

és ti? 24/L/Halak


2019. aug. 11. 16:38
 1/9 anonim válasza:
50%

Egy mérleg ismerősömre se igaz amit leírtál. :D

Egyébként nagyjából kijövök velük de nem alakult ki szorosabb barátság. Én a Bakokkal valamit Vizöntőkkel jövök ki a legjobban, a legkevésbé meg Halakkal, Nyilasokkal.://

18/L/Rák

2019. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon alkalmazkodóképes jegy, erős diplomatikus érzékkel megáldva. Nem mindig mondja ki, ami a szívét nyomja, ezt pedig sokan rosszul értelmezik és - tévesen - kétszínűnek bélyegzik. Az igazság az, hogy gyűlöli a konfliktust, így a "béke" érdekében hajlik a kompromisszumra. :)
2019. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gooku válasza:
57%

Igen! IGEN! Ezerszer is igen!

Bár saját magam nem tudom megítélni, inkább a mérleg ismerőseimről gondolom ezt, és ez kölcsönös.

19/F/Mérleg

2019. aug. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ******?! ***** válasza:
35%
Biztos van, akinek ilyen asztroszexuális fétisei vannak. Nekem nincs.
2019. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
Három mérleggel nőttem fel. Anyám, apám, húgom. Skorpióként én mindig egyfajta fekete báránynak számítottam közöttük. Sosem értettem az állandó meglelelési kényszerüket, a túlzott diplomatikuskodásukat, a "söpörjünk mindent szépen a szőnyeg alá" működésmódjukat.
2019. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem imádom őket. Van pár akiket kedvelek de a hisztijüktől,az irányitasi kényszerüktől és a passziv-agressziv hozzaallasuktol a falat tudom kaparni
2019. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mérlegeket nagyon jó társasági embereknek tartom, de munkában sokszor nem korrektek, ugyanakkor nem szeretik az értelmes művelt embereket (együtt lakni velük), csak úgy egy-két alkalommal dumálni velük, ez azért van, mert szeretnek dominánsak lenni; nem a célok fontosak nekik, hanem a dominancia érzése, erre egy jó példa pl. youtube-on az ázsiás műsorban Katinka ahogyan viselkedik Zitával, tipikus mérleg.
2019. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Engem mindig betalálnak a mérlegek. Édesapám, a legjobb barátnőm, a volt párom (6 évig), a legjobb barátom. Nem tudom, hogy mi az oka, de a f..sz kivan ezzel.


Bika

2019. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En merges vagyokk oroszlannal parosulok mint aszcendens. En nem szeretem magam. De igazabol nincs veluk bajom csak felidegel a donteskeptelenseg, de azt en is szoktam:D nekem valahogy a halakkal nem tudom megtalalni a hangot volt egy legjobb bnom aki halak volt ketszinu, es kihasznalt.
2019. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!