Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz csillagjegyű férfival...

Szűz csillagjegyű férfival viszony?

Figyelt kérdés

Kollégával az elmúlt hónapokban nagyon jóban lettünk, intellektuálisan egy hullámhosszon vagyunk. Ez kezd átalakulni flörtölésbe és most lesz egy céges buli, amit hát...várunk.

Mindketten kapcsolatban vagyunk és magamat még meg is értem (ikrek nő...), de hogy egy szűz jegyű férfi belemenne ilyen kalandba, az kicsit meglepő.

Vagy ők is ugyanúgy hajlandóak csalásra, csak előtte kell az "agyi stimulálás", a barátkozás folyamata?


2019. aug. 13. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Mondd el neki hogy hiszel a horoszkópban.


Egyből helyes útra tér

2019. aug. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
72%
Az én párom is szűz, simán megcsalt... szóval ... megteszi, ha úgy látja jónak, de ne képzeld, hogy elhagyja érted a párját. ;) mi us együttmaradtunk, megcsalás után sokkal jobban tepert, akart, igyekezett és azóta nem is csinált ilyesmit. ...
2019. aug. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pár szűz jegyű ferfit ismerek magam is az vagyok. Van olyan aki minden lannyal csalja a feleségét, másik nem de igencsak fantázial róla de nem tenné meg. Régen volt egy kapcsolatom esélyel a megcsalasra de nem tettem meg akkor 20-on eves voltam. Most nagyon óckodom a párkapcsolattól, nem szeretem a fizikai kontaktus semmilyen formáját, joval 30 felett vagyok.
2019. aug. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat (privátban is)!

Nem is szeretném, hogy elhagyja a párját, én sem tervezem...

2019. aug. 13. 08:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Megérdemlitek egymást :).
2019. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
alacsonyabb nepretegekben ez nem szamitt bünnek
2019. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!