Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik tetszenek, hogyan tudok...

Mik tetszenek, hogyan tudok szerelmet kiváltani egy rák nőből?

Figyelt kérdés

Beleestem egy rák nőbe, kérlek segítsetek hogy mik tetszenek nekik, hogyan lehet elcsábítani őket .

Én 35 F, ő 30 N



2019. aug. 13. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Ugyanúgy mint a többi nőből: jó külső, sok pénz

A horoszkópnak ehhez semmi köze.

2019. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Pénzzel bármi lehetséges! Ez a tipp még ingyen volt...
2019. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Légy Férfi és lesz melletted Nő.
2019. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Ha tetszenek a sokszor önző nők, akkor csak nyugodtan.
2019. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Aabbgfggfgf válasza:
100%

A horoszkópnak nincs semmi értelme, felejtsd el.

Légy önmagad, így nem ér senkit se meglepetés.

2019. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Szeszélyesek és nagyon óvatosak,bizonytalanok..két lépés előre egy hátra ilyen a tipikus rák.Gyakori a hangulat ingadozás nincs arany közép út vagy nagyon mélyen vagy nagyonagasan van a mutató náluk/nálunk ;) Persze ez csak horoszkóp nem lehet az összes rák egyforma.

A Rák nő: családcentrikus,romantikus,nyugodt,csendes,félénk.Kedveli a halvány pasztel színeket blablabla na rám ebből semmi sem igaz a pontos ellentéte vagyok,szóval nem lehet erre alapozni.

Ha már ennyire ezotéria akkor az aszcendens számítana inkább.


Ha bejösz neki nem számít a horoszkópotok.

Légy magabiztos,előny ha jó a humorod minden nő szeret nevetni.

És nem mindenkinél elvárás a luxus kocsi vagy a vaskos pénztárca csak,hogy megvédjem pár kivételes nő társam becsületét :D na puszi


26/L (Rák)

2019. aug. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a vesztesek gondolják úgy, hogy a pénz a lényeg egy nőnél. ;)
2019. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En rak vagyok es tenyleg nagyon zarkozott vagyok kapcsolatban, de alapbol nagyon kozvetlen baratsagos vagyok emberekkel...


Azokat a palikat kedvelem akikben van valami plussz es ezt ugy ertem hogy szukitsem a kort:) valami “szelsoseges”.... Pl Viselkedeseben, humoraban, viselkedeseben......

En sokszor botlottam kabitoszerfuggokbe ami nem nehez manapsag, vagy nagyon szexcentrikus jegyekbe ( en is az vagyok..) ez az alojan lehet hogy en is mindent vagy semmit elv alapjan vagyok valakivel egyutt... ezek nem feltetlen jo peldak vpltak az eletemben de sokat tnaultam beloluk nem fogom fel rosszkent...

Kulsoben az izleses es igenyes palik jonnek be akik odafigyelnek az oltozkodesukre is hogy legyen rajtuk vmi extra ne legyenek slamposak....


Az anyagiak tenyleg csak annal szamit aki ferfikent is ennyit tud adni es annal a no el aki csak ennyit tud elvarni!

De egyebkent annyi legyen hogy ne kelljen azon gondolkozni hogy egy moziba betudunk e ulni vagy egy vacsorat valahol megenni amikor kitalaljuk! Egyebkent sokat adok en is a kapcsolatba es nekem szerencsere olyan embereket sodort az utamba az elet ahol ok nem fektetnek ekkora hangsulyt az anyagiakra es nem js nezik jo szemmel ha valaki no letere hivja meg oket barmire.


Gondoskodo vagyok, szivesen fozok es tudok is magamra is es ha en mar vki ek vacsorat keszitek az nagy dolog es ha meg az illeto ezt ertekelni is tudja akkor az nalam nagy orom.....:)


Konnyen elunom magam, szeretek csavarogni kirandulni jarkalni mar csak lemenni a varosba egyet setalni is.....


Ha csak arra gondolok kik azok akik megfogtak “3 napig tarto csodara” ok altalaban levego jegyuek voltak vizonto, merleg.... veluk semmi kotott dolgot nem ereztem epp ezert arra tokeletesek lettek volna szamomra ha csak szexelni jartam volna veluk ossze....

Akikkel kapcsolatot kepzelek el hasonloan ragaszkodoak tudnak lenni mint en es nem a nem torodom stilusuak ami szepen passan es a kora egyutt hal ki ebbol az eletbol.... Ok kepesek vitatkozni velem hogy ne legyen valami olyan egyszeru es ne tudjam lezarni ket mondatban majd fakepnel hagyni oket! Ok nalam a bikak voltak es jelenelg egy kos.....:)

2019. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugye mindig azt keresik az emberek a partnereikben, ami a szembenallo jegy. Rakkal szemben Bak. Tehat (joval) idosebb (ugye a Szaturnusz az idoskor ura), hatalommal, befutott karrierrel rendelkezo partnert.


Ugye a Rak az orok gyerek. Felelossegvallalas, karrier, ilyen felnott dolgok azok, amelyet a Rak a partnereitol var el... :)

2019. szept. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!