Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A kosok honnan nyerik azt a...

A kosok honnan nyerik azt a rengeteg energiat?

Figyelt kérdés

En bika vagyok a baratom kos de most egy meglassabb idoszakomat is elem de egyszeruen a semmitol is ellustulok vacsi utan kepes vagyok mint a jol lakott ovodas elaludni...... feleve le se lehetett loni szoszerint allandoan mentem mentem kb 3-4 orakat aludtam bulibol ki buliba be sportolni talalkozni csavarogni...

Az utobbi ket harom honapban miota uj munkahelyem van erzem magamon ezt a nagyfoku faradtsagot a kos baratomhoz is kepest kb 10x annyit dolgozik mint en es jobban ki van teve mindenfajta emberi hisztinek es megis daralja..... en meg a bankba elalszok a fotelben mikozben varom a soromat.....


Akik bikak tapasztalnak hasonloakat idoszakonkent vagy ez ilyen “egyszeri” dolog? A kosom nem gyoz piszkalni h igy bevagyok lassulva es nem hiszi el h par honapja le se lehetett loni....


2019. aug. 15. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Kolából.
2019. aug. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kos vagyok, a lányom bika. Én: megyek, amíg érdekel vmi, néha, ha padlót fogok, kicsit pihenek, aztán megyek tovább. Ő meg csak akkor indul el, csak akkor kezd bele valamibe, ha biztos benne. Részemről van a dolgokban egy csepp lesz.rom is, kell, hogy ne vegyek mindent komolyan. Ő más. Viszont ilyennek imádom! :)
2019. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

40 éves kos vagyok, 39 évig minden egyes nap felkeltem és tele energiával mentem, csináltam, létettem. Most 40 éves koromra valami történt. Megijedtem hogy mindjárt vége az életnek, nem éltem, pörögtem eleget, nem láttam a világot,s minden napom egy kínszenvedés. Kiment a vitorlámból a szél...

De ez csak megpihenés, erőt veszek, megrázom magam és újra pörögni fogok. 40 évente 1 év pihenő belefér! :)

2019. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én kos vagyok, erőltetett nyugalomban tartom magam, mert minden hihetetlen lassú...ez rengeteg energiát felöl, de a hétköznapok így is lazák.

a bátyám vízöntő, ők olyanok mint a villám, vagy a sas. Egyszer csak a semmiből lecsap, s mire felfogod mi történ már ott sincs.

2019. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Marsból és a Napból! Erőben a Nap van, otthon a Mars. Ilyenkor újul meg a természet, rügyeznek a fák, csíráznak a vetemények. Ez egy óriási erőkkel telített időszaka az évkörnek.
2019. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szarva a föld felé néz, formája jól befogja az energiát. Nem szarakodhat, mert amikor itt az idő elindítja a tavaszt és nem kételkedhet, sem fontolgathat lépéseket, mert ha tenné nem lenne tavasz, a szarva pontosan alkalmas (ahogy a többi szarvval rendelkező jegy) küldetéséhez.
2019. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Lehet mar nem vagy olyan fiatal.
2019. aug. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A bikához tartozó testtáj a torok.Ezért neki erre kell a legjobban odafigyelni,arra, hogy mit eszik, iszik, mert szereti a testi élvezeteket. Ez okozhatja azonban a vesztét is, mert a féktelen zabálás ivás, bulizás legyengítheti. Ilyenkor téli álomba kell szenderíteni a szervezet egészét, hagyni, hogy megújulhasson:

https://www.youtube.com/watch?v=sko2gWFcqvU

2019. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kos tűz jegy, pezseg, forr és tele van életerővel. Néha felemészti másokét is. Törtető és falnak menve is halad magabiztosan. Uralkodóbolygója a Mars, ami az energiát reprezentálja és életerőt, új kezdetet jelent. Kos ismerőseim mindig tele vannak energiával! :)

Édesanyám, párom és régi barátaim is bikák, földjegyhez hűen szeretnek pihenni és lustulni, amivel semmi baj sincs. Én kifejezetten élvezem a közös semmit tevést, vagy az otthon való elfoglaltágokat :)

2019. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!