Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen jeggyel volt kapcsolato...

Milyen jeggyel volt kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

A szexkapcsolatra is kivancsi lennek ami hosszabb rovidebb tavu volt... es kerlek irjatok le nektek mi a jegyetek ha valaki tudja aszcendenssel is :)


Nekem:

Kapcsolatom volt: 2 dupla vizontovel, 2 bikaval akik kozul az egyiknek rak mig a masiknak skorpio volt az aszcendense.. most egy dupla kossal emesztjuk egymast:)


Szexkapcsolat vagy rovidtavon lefutott dolog volt: 2 vizontovel az egyiknek sajnos nem tudom, mig a masiknak rak az aszcendense, egy szuzzel, ket oroszlannal..


En rak vagyok bika aszcendenssel..


Anonim oldalt ne szegyenloskodjetek:))))


2019. aug. 24. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én kos vagyok, skorpió asc...a bakok és a nyilasok igazán érdekesek, de volt rákkal és mérleggel is dolgom. az aszcendenst nem tudom.

De te most keresel valakit, a jegyei alapján. vagy ez tényleg izgat?

2019. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
volt egy szűz, meg egy rák skori aszcendenssel. Te hány éves vagy? :)
2019. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hmm... a kis mohó :))
2019. aug. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én: skorpió nap, rák aszc.

Eddigi legjobb kapcsolatom: bak nap, vízöntő aszc.

2019. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy szűzzel volt, és most rákkal. A rákkal sokkal jobban megy.


Bak vagyok, és az aszcendensem is bak. :D

2019. aug. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat johetnek meg:)
2019. aug. 28. 08:13
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Szűz vagyok mérleg aszcendessel


Volt egy dupla mérleg

Most egy bak, ikrek aszcendes


Egy futó kaland aki rák volt, asct nem tudom :)

2019. aug. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Kos vagyok halak aszcendenssel.


Volt:


- nyilas rák aszc.

- nyilas ? aszc. 2x

- bika ? aszc.

- ikrek vízöntő aszc.

- szűz szűz aszc.

- halak nyilas aszc.


A szex a halakkal volt a legjobb, neki és nekem is igazából bárhol, bármikor, bárhogyan megfelelt. Az ikrek is hasonló kaliberű volt. Mindkettejükkel a mai napig baráti kapcsolatot ápolunk, az ikrekkel intellektuális, a halakkal inkább érzelmi síkon értjük meg egymást.


A bika hosszabb távon unalmas volt, nem tudtunk egymásnak újat mutatni. Nem voltak közös célok, csak szex és nagy közös evészetek, programok. Már nem beszélünk, de nincs harag, köszönőviszonyban vagyunk. Összességében vele volt a legegyszerűbb dolgom, de nem volt semmi, ami összetartson.


A nyilasok közül eggyel beszélek még (rák aszc.), viszonylag jóban vagyunk, ő keresett fel ismét hosszú idő után (megsértődött rám korábban). A maradék kettővel csak úgy megszakadt a kapcsolat, egyikük féltékeny volt, a másik meg csak úgy eltűnt, de nekem sem volt olyan fontos, hogy kérdőre vonjam.


A szűz pedig a biztos pont számomra. Ha nagyon elrugaszkodnék a valóságtól, ő megtart. Kikéri a véleményem döntéshelyzetben. Nagyon különbözünk, de sokat tudunk tanulni egymástól. Elég érdekes volt ahhoz, hogy felfigyeljek rá: kissé csalóka elsőre, mert ártalmatlannak tűnik, de kegyetlenül szigorú is tud lenni.

2019. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Koszi az utolso ket valaszt is:)


A szex az a bika skorpio aszcendensu emberrel volt a legdurvabb..... ahogy irtad utolso barhol barhogy megfelelt....

A kos kos aszcendenssel hajaz meg ra:)

A bika rak aszcendenssel nekem lassu volt..... ugy felfogasban meg mindenben....en is szeretem megadni a modjat a dolgoknak de kell valaki aki ram porget egy kicsit.....


A bika skorpio aszcendensuvel nagyon sok kozos dolgunk lett volna de o elmeelti sikon tartotta a kapcsolatunkat en pedig nem “konyorogok” senkinek sem

A vizontoim humora utanozhatatlan de rengeteg dologban nem igazan ertettem egyet veluk hosszutavon szexben pedig nem valami nagy etvagyuak abbol a keves alkalombol is kepesek felreb.szni... de te ne es jon a halalos feltekenysegi roham:) 3/3 esetben igy volt......


A szuzben semmi nem fogott meg unalmas de igenyes ember


A dupla kosom az aki a mindennapokban is tartja magat ha kell bele all a vitaba vagy general egyet csak hogy kirugdosson teged a komfortzonadbol es ez ha akkor nem is de utolag nagyon jo hatassalvan ram:) Az igenyunk a velemenyunk sok dologban megegyezik.... Oszinte nyers ember..... nem sokat gondolkozik mielott megszolalna vagy cselekedne.... sajnos en se de igy nincs is ezert felreertes koztunk mert tudjuk hogy lehiggad a masik:)

2019. aug. 29. 14:05
 10/14 zsolna001 válasza:
Én pedig szűz vagyok, és eddig csak skorpióval volt kapcsolatom (egy 4 évig tartott, egy 1 évig, egy pedig 2 és fél évig). Most "próbálkozom" a negyedikkel :)
2019. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!