Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire illik össze a Skorpió...

Mennyire illik össze a Skorpió a Bikával?

Figyelt kérdés

Egy hete jöttem össze egy Bika férfivel, aki 36 éves.Én 24 vagyok, és Skorpió. Azt hittem, megtalálom életem igazi párját, és sajnos elmúlt egy bő hét és nem érzek, csak baráti érzelmeket. A múlt hétvégét vele töltöttem, de tegnap már nem akartam vele találkozni, mert mint ember fárasztó volt, sőt nagyon is. Állandóan mint egy elvarázsolt, mosolyog, mindent rámhagy, állandóan ölelkezni akar, semmi privát kis időm nem volt a hét végén.Szimpatikus, kedvelem, de most elbizonytalanodtam, ez kell nekem ? Minden horoszkóp ezt a két jegyet nagyon jó párosnak írja, szexuálisan is, lelkileg is. Még annyit, minden előző párja otthagyta, volt, aki szó nélkul. Hét éve élt magányosan.

Nekem ő a harmadik, előtte volt egy Oroszlán, őt szerettem ( még most is ) legjobban, egy Vízöntő, akivel egy év volt, de katasztrófa minden téren.

Lehet bennem van a hiba, de már nincs lobogás, mint az első két randin.

Szóval, biztosan jó páros ez a két jegy ?


Köszönöm a válaszokat,


24 L


2019. aug. 27. 06:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát látod hogy nem :)
2019. aug. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az a baj, hogy nem léptél túl az előző szerelmeden. Amint írod, még szereted, és így akarsz új kapcsolatba kezdeni?
2019. aug. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon idegesítő a srác, nyomul, erőlteti a találkozást, amikor nekem édesanyámhoz kell mennem .Korán kelek a héten, szeretnék pihenni, de nyomul és hiába kérem, nem ért meg. Már egyáltalán nem úgy látom a dolgokat, ahogyan egy hete...
2019. aug. 27. 15:54
 4/12 Blade Bone ***** válasza:
Fordított felállásnál jobbak az esélyek állítólag, de viszont én azt tapasztaltam, hogy nem okés valami sosem...
2019. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha igazi Skorpió vagy, akkor erős a szexuális ösztönöd, szinte képes vagy azon keresztül gondolkodni. Erre kb. hallgathatsz.

Tanács:

Pénz-, hatalom-, siker-, dicsőség-éhes ne légy,

mert egyenesen a pokolba mégy.

...persze, kell még hozzá

húsz-harminc év.

2019. aug. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Te Víz vagy, de a Mars (a vörös fullánk) is mozgat folyton - erre vigyázz. Érezd mindig az időt, mire hajlamosít! Erős, aktív Mars hamar beleránthat valamibe. Óvatos légy ... akkor is, ha altat az Ég.


A Bika "bamba" Föld-jegy, bár rendesek.


Valami jó lehet benned, hogy az Oroszlánt szereted. (aszcendensed kompatibilis vele?)


Ha mutatós vagy: ne "királynősködj" túlságosan és ne élj vele vissza!

Tisztességes légy, különben rád szakad az Ég.

Mindezt olyan ember írja, aki tudja.

Ne ess Te is, amit láttam, abba a bajba.


Én Oroszlán vagyok.

Ostoba vénember

és ismerkedni nem akarok. :)


Okosan, de ne túlságosan! :)

2019. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Példa:

Pedig a Bikát égig dícsérik,

hogy micsoda "kan".

Látod, itt van.


:)))))

2019. aug. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Még egy (hát ha segít):

Ne olyan fickód legyen,

akit lealázhatsz,

mert akkor rossz

úton vagy.

2019. aug. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%

A bika egy szellemileg lassított felvétel szerintem ne eroltesd. Én bak vagyok nekem a bika nők ajánlott verziók de igazi lassú víz ,tulajdonképpen se szellemileg se sehogy nem partnerek.


Ferfiben még rosszabb, mindig kevésnek fogod érezni.

2019. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Minden horoszkóp ezt a két jegyet nagyon jó párosnak írja, szexuálisan is, lelkileg is.


Dobd ki azt a horoszkopot :)


Oppozicios jegyek, egyik erre menne (de nem megy) masik arra. De egyik sem megy, mert fix jegyek. Bikahoz nem illik semmilyen fix jegy, mert ki kell rugdalni az istallobol, terelni kell a marhacsordat :)

2019. aug. 31. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!