Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ki mit gondol az ikrek csillag...

Ki mit gondol az ikrek csillagjegyről? Mik a jó és a rossz tulajdonságaik?

Figyelt kérdés
Ti miket tapasztaltatok irker csillagjegyű barát/családtag/párod-nál?

2019. aug. 27. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
En föleg a ferfi ikrekröl tudok nyilatkozni. Nagyon nyitott, erdeklödö, mindent ki akar probalni. A korlatokat nem ismeri, nem szereti. Hangulatember. Nagyon megnyerö tud lenni, könnyen ismerkedik, eppen ezert nem is a hüseg mintakepe. Szereti a nagy tarsasagot, sok ismeröse, haverja van, viszont igaz baratokat nehezen Talal a kicsapongasai miatt. Összefoglalva, ha Talal egy hasonlo vermersekletü tarsat, akkor szerintem jo tars tud lenni.
2019. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Kétszínűek. Bár a többi is.
2019. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Én sok ikrek jegyű embert ismerek. Ugyanolyan hangulatember mind. Pletykásak is.
2019. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Jó tulajdonságok: szinte minden érdekli , kommunikatív, gyors az észjárása, gyorsan tanul , optimista

Rosszak : mivel szinte minden érdekli, csapong, sosem tud elmélyülni egy- egy dologban. Főleg ikrek férfi nem a bűség mintaképe, de sok iker nő is szeret be/ ki járkálni a kapcsolatokban. Nem tud titkot tartani, mindent kifecseg . Felületes.

2019. aug. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Nőknél: sok beszéd, pletyka, megbízhatatlanság.
2019. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mintha skizofrenek lennenek, de komolyan. Pletyisek bekepzeltek ok tudnak mindent a legjobban. A megerzeseik viszont nagyon jok, es nagyon okosak. Magabiztosak :)
2019. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Ikrek nő vagyok.


Igen,sok igazság van abban amit írtatok.


Nagyon hangulatember vagyok, de nem vagyok kétszínű. Nem is tudok színészkedni.

Ha valakit nem szeretek az az arcomra van írva.

Hűségről csak annyit hogy soha nem csaltam meg senkit,és ezt komolyan is veszem.


Egyáltalán nem vagyok pletykás. Korábban a naivitásom miatt, sok dolgot kihúzták belőlem,de már nem. Magamtól soha senkit nem beszélek ki.


Valóban sok minden érdekel ezáltal felületes vagyok, és nincs kitartásom.

2019. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Kíváncsiak és nem túl állhatatosak, ezért a hűség nem a legfőbb erősségük. A nő nagy manipulátor lehet, aki kénye-kedve szerint játszik a férfival, de a férfi is könnyedén elcsábul, elkalandozik.


Intelligensek és sok minden érdekli őket, de nem mélyednek el túlzottan a dolgokban, így ez egyes témakörökben megszerzett tudásuk is inkább csak átlagosnak mondható.


Uralkodó bolygójuk a Merkúr, ezért szeretnek folyamatos mozgásban lenni, utazgatni.


Konfliktusok után sem haragtartóak, könnyedén megbocsátanak a másiknak.

2019. aug. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én Rák vagyok, de akik Ikrek a környezetemben voltak eddig, nem igazán jöttünk ki. Túlságosan versengőek, csalafinták.
2019. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

Ikrek mind hazugok

Soha semmit nem biznek rá

2019. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!